امروز: دوشنبه، 26 مهر 1400
09/26 1398

گروه چهارسوق - مرکز مطالعات اقتصادی اوراسیا با همت اتحادیه تجاری اوراسیا و به ریاست مهدی آزادواری (نماینده اتاق بازرگانی ایران و روسیه در مسکو) راه اندازی شد.

به گزارش روز سه‌شنبه خبرنگار ایرنا در مسکو، شناختن بازار، بررسی فرصت ها و چالشهای توسعه بازار تجارت اوراسیا، برگزاری سمینار، همایش، نمایشگاه، دوره آموزشی،  مطالعات تجاری و اقتصادی از جمله فعالیت‌های این مرکز عنوان شده است.

ترویج و توسعه تجارت بین کشورهای حوزه اوراسیا، استفاده گسترده از نوآوری و جذب سرمایه گذاری، حمایت از منافع جامعه تجارت در دستگاههای دولتی و خودمختار، حمایت از کارآفرینان، توسعه روابط با محافل تجاری کشورها و سازمان‌های تجاری بین المللی، کمک به حل کیفیت اختلافات مدنی ، توسعه داوری، انتشار اصول تجارت نوین و مسئولیت اجتماعی در محیط کارآفرینی و شکل گیری یک تصویر مثبت از تولیدکنندگان کالا و خدمات از دیگر برنامه های مرکز مطالعات اقتصادی اوراسیاست.

گفتنی است، این مرکز در کوتاه مدت در پنج کشور عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا  نمایندگی رسمی خواهد داشت و مسئولان آن اعلام کرده اند که در بلند مدت در بیش از ۴۰ کشور و سازمان بین المللی برای فعالیت در چارچوب این مرکز نمایندگی فعال خواهد داشت.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود