امروز: پنجشنبه، 3 بهمن 1398
05/3 1398

گروه چهارسوق- عليرغم وعده هاي مسئولين سطوح مختلف در حمايت از توليد داخلي، بعد از مشكل كمبود برق، قطعي آب هم به مشكلات شهرك صنعتي عباس آباد اضافه شد.


يكي از بنگاه هاي صنعتي مشغول در اين مجموعه مي گويد  هفته هاست كمبود و قطعي آب جدي شده است.


اين در حالي است كه ظاهرا مديران شهرك براي حل اين معضل سهميه آب درنظر گرفته و اين سهميه را به وسيله ماشين هاي حمل آب در درب كارخانه ها تحويل مي دهند البته كه اين محموله رايگان نيست. سوال اصلي اين است كه اگر شهرك مشكل كمبود دارد اين آبها از كجا تحويل مي شود؟


 چندي پيش در جلسه دفتر شهرك مطرح شده بود كه مشکل کمبود آب از مشکلات جدی شهرک صنعتی عباس آباد است که طی سال های اخیر بارها از سوی هیئت مدیره این شهرک در جلسات متعدد مطرح شده و شرکت خدماتی به منظور رفع این مشکل با ارگان های گوناگون مکاتبه کرده است. 


اما پرسش اصلي اين است كه مكاتبه به تنهايي براي حل اين معضل كافي است و يا وسيله اي براي خالي كردن بار مسئوليت از روي شانه هاي هيات مديره مجموعه است؟ 


مشكل كمبود آب باعث تحميل ضرر و زيان به واحدهاي صنعتي اين مجموعه شده است.


قطعي آب در حالي صورت ميگيرد كه صنايع پر مصرفي مانند ذوب فلزات، ريخته گري،رنگسازي و... در اين شهرك فعال هستند.


بنگاه هاي فعال در اين مجموعه قبل از اخذ مجوز فعاليت در اين شهرك بايد زمينه كاري،فضا و امكانات مورد نياز از قبيل آب و برق مورد نياز را به صورت كامل ابراز كنند، بنابراين بدون پيش بيني زيرساخت هاي مورد نياز واحدهاي صنعتي، اصرار بر تجميع اين مراكز در شهركي صنعتي به چه دليل است؟

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود