امروز: شنبه، 3 مهر 1400
11/23 1395

گروه چهارسوق - گروه خودروسازی سایپا در سومین نمایشگاه اختصاصی بغداد با آخرین دستاوردهای خود در دو حوزه خودرو و قطعات حاضر خواهد شد.


به گزارش پایگاه خبری رازپول به نقل از سایپا نیوز: گروه خودرو سازی سایپا با هدف افزایش و توسعه بازارصادراتی در سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در بغداد از 24 الی 27 بهمن ماه پذیرای حضور علاقمندان به صنعت خودرو خواهد بود.

در نمایشگاه بغداد علاوه بر شرکت سایپا شرکت های پارس خودرو، سایپا کاشان، بن رو، مگاموتور ،سایپا یدک، پلاسکوکار،سنان شیمی،سایپا آذین، رادیاتور ایران و سایپا شیشه با هدف توسعه بازار صادراتی با آخرین دستاوردهای خود در نمایشگاه بغداد حضور دارند.

بر اساس این گزارش: گروه خودرو سازی سایپا در این نمایشگاه با محصولاتی از جمله ساینا اتوماتیک، وانت ریچ، وانت151 ( کافه تریا) ، وانت151 کانوپی، چانگان cs35، ساینا 131 فول آپشن،تیبا2، تیبا LPG، تیبا فول آپشن، آریو ، قطعات خودرو و توانمندی در ارائه خدمات پس از فروش محصولات خود در کشور عراق پذیرای بازدید کنندگان است.

شایان ذکر است نمایشگاه بغداد با حضور صنعتگران مطرح ایرانی در فضایی به مساحت 5000 هزار مترمربع از 24 الی 27 بهمن پذیرای بازدید علاقمندان به صنعت خودرو می باشد.

گفتنی است گروه خودرو سازی سایپا در مساحتی با متراژ 300 مترمربع در سالن شماره هفت آخرین دستاوردهای خود را در دو بخش خودرو و قطعات در معرض دید عموم قرار خواهد داد.

در سومین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران علاوه بر گروه خودرو سازی سایپا و ایران خودرو ، سایر صنعتگران مطرح داخلی با هدف توسعه و افزایش بازار صادراتی در کشورهای هدف آخرین دستاوردهای داخلی را در نمایشگاه بغداد به نمایش خواهند گذاشت.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود