امروز: پنج شنبه، 13 بهمن 1401
05/11 1401

گروه چهارسوق- چادرملو به کمک سیل‌زدگان یزد شتافت؛ تیم‌های امدادی و ایمنی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با همه تجهیزات و ماشین‌آلات در اختیار به یاری سیل‌زدگان استان یزد شتافتند.

به گزارش صنعت‌صنف، در پی بارندگی‌های اخیر که از چهارشنبه گذشته در استان یزد آغاز شد و بروز سیلاب، آب‌گرفتگی معابر شهری و مناطق روستایی، طغیان رودخانه‌های فصلی و بروز خسارت به ساختمان‌ها در مناطق شهری و روستایی استان، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با در اختیار قرار دادن ماشین‌آلات و تجهیزات امدادی مجتمع‌های معدنی و صنعتی خود به یاری هموطنان و ستاد بحران استان یزد شتافت.

براساس این گزارش تیم‌های امداد، پشتیبانی و ایمنی مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو پس از هشدارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بارندگی و وقوع سیلاب، با آماده‌باش کامل عوامل و تجهیزات امدادرسانی، پس از درخواست‌های ستاد مدیریت بحران شهرستان‌های اردکان و بهاباد و استان یزد به محل‌های حادثه اعزام شدند.

این ماشین‌آلات شامل لودر، گریدر، بیل مکانیکی، بولدوزر، کمرشکن، کمپرسی، پمپ لجن‌کش و خودروهای عملیاتی است.

بنابر اعلام روابط عمومی چادرملو، همچنین غذای گرم، اقلام خوراکی و آشامیدنی برای بخشی از مناطق آسیب‌دیده ارسال و توزیع شد.

امیرعلی طاهرزاده، مدیرعامل چادرملو ضمن ابراز همدردی با آسیب‌دیدگان و تسلیت به خانواده جانباختگان ناشی از سیل اخیر اعلام کرد: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو وظیفه خود می‌داند همچون گذشته با همه توان و امکانات خود در خدمت آسیب‌دیدگان حوادث غیرمترقبه باشد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود