امروز: پنج شنبه، 10 فروردین 1402
07/25 1400

گروه چهارسوق - افشار فتح الهی، جدی ترین گزینه استانداری استان صنعتی و اقتصادی کشور و پایتخت صنعتی ایران نهایی شد.

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، براساس سوابق درخشان و تجربیات ارزنده دکتر افشار فتح الهی در حوزه صنعت و تجارت و سیاسی در کشور گفتنی است قراراست در اولین جلسه هیات وزیران  با حضور رئیس جمهور ؛ وی به عنوان استاندار جدید استان مرکزی به هیات وزیران معرفی شود.
دکتر افشار فتح الهی دارای تجربیات اجرایی و ایده پردازی در حوزه های مهم تولیدی، صنعتی،عمرانی و فرهنگی است  و همین اشرافیت سنگ بنایی ست برای انتخاب یک چهره ملی و جوان نخبه انقلابی برای توسعه و پیشرفت قطب مهم صنعتی کشور مطرح است.

از جمله سوابق و تجارب مدیریتی کلان افشار فتح الهی می توان به معاونت حقوقی و پارلمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیر کل طرح ها و تامین مالی این وزارتخانه بعنوان متولی صنعت ، تجارت و بازرگانی کشور اشاره نمود.
در خصوص اهمیت و سوق الجیشی این استان در حوزه  فرهنگ و هنر در کشور نیز می توان خاطرنشان کرد که استان مرکزی و شهرهای پیرامون آن زادگاه علما و مراجع بزرگ و محل پرورش عالمان دینی ست که نقش مهمی در اعتلای فرهنگ تشیع داشته است.
این  استان از استان‌های مهم کشور بوده که به لحاظ صنعتی، ترانزیتی و فرهنگی از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است و علت انتخاب یک چهره ملی در حوزه صنعت معدن و تجارت برای این استان به همین دلیل می باشد .

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود