امروز: دوشنبه، 24 مرداد 1401
06/18 1399

 گروه بازارپول- تکریم و معـارفه مدیـرعامل و عضـو هیـات مدیـره وصنـا در شرکت توسعه صنایع بهشهر برگزار شد. 

بـه گـزارش رازپول به نقل از روابـط عمـومی شرکت تـوسعه صنـایع بهشهـر، با تصمیـم هیئـت مدیـره شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران (وصنا) و طی حکمی از سوی مجید محسنی مجد، مهدی آزادواری به سمت مدیرعامل و نایب رییس هیئت مدیره و شهرام واحدی به عنوان عضو جدید هیات مدیره شرکت وصنا منصوب شدند.

 علی ملکی عضو هیئت مدیره و معاون امور شرکت های وبشهر در ابتدای این مراسم ضمن قدردانی از خدمات ارزنده کورش عبدلی مدیرعامل سابق وصنا ، تغییرات را امری اجتناب ناپذیر خواند و اظهار داشت : دغدغه این تغییرات نباید مدیران را از سیر تحول در شرکت ها بازدارد. وی تصریح کرد : همفکری اعضای هیات مدیره و اتخاذ تصمیمات در چهارچوب قوانین و آیین نامه ها بسیار ضروری است.

در ادامه علیرضا فاطمی عضو هیئت مدیره و معاون مالی، اقتصادی و منابع انسانی شرکت توسعه صنایع بهشهر ضمن اعلام این مطلب که اعمال این تغییر بر اساس استعفای مدیرعامل وصنا صورت گرفته است اعلام کرد: جایگاه ویژه این شرکت در گروه بهشهر به واسطه نقشی که در بازار سرمایه دارد موجب شد که انتخاب اعضای جدید با وسواس و دقت نظر خاصی انجام شود. گفتنی است شهرام واحدی نیز به عنوان عضو جدید هیئت مدیره جایگزین حمید آرام در هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری گروه صنایع بهشهر ایران معرفی شد.


.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود