امروز: شنبه، 13 آذر 1400
06/16 1399

گروه بازارپول - بانک صادرات با معرفی طرح تسهیلات بدون واریز قسط بدون نیاز به ضامن، ٤٨ ساعته تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری رازپول، بانک صادرات اعلام کرد: همزمان با آغاز شصت و نهمین سال فعالیت این بانک، دارندگان و افتتاح‌کنندگان سپرده ‌بلندمدت نزد شعب این بانک می‌توانند در قالب طرح تسهیلات بدون واریز قسط، تسهیلات مرابحه خرد به میزان حداکثر 50 درصد موجودی و تا سقف 200 میلیون تومان دریافت کنند و بدون پرداخت قسط، اصل پول را در پایان قرارداد 60 ماهه دریافت دارند.

در این طرح که صبح 15 شهریور با حضور فرهاد دژپسند وزیر اقتصاد در محل برج‌سپهر بانک صادرات رونمایی شد، نیازی به واریز قسط از طرف وام گیرنده نیست. همچنین پرداخت تسهیلات بدون نیاز به ضامن صورت گرفته و  ظرف مدت ٤٨ ساعت قابل ارائه است.


در طرح تسهیلات بدون واریز قسط بانک صادرات، مدت سپرده گذاری و باز پرداخت تسهیلات 60 ماه بوده و دارندگان حساب‌ سپرده بلند مدت نزد این بانک، اقوام درجه یک سپرده‌گذار و حتی کارکنان زیرمجموعه اشخاص حقوقی که نزد بانک سپرده بلند مدت افتتاح کرده‌اند، می‌توانند از این تسهیلات با تضمین مبلغ سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت استفاده کنند.


بنابراین گزارش اشخاص حقیقی می‌توانند نسبت به افتتاح حساب بدون سقف مبلغ اقدام و شخص یا اشخاص حقیقی (اقوام درجه یک شامل همسر، فرزند، برادر، خواهر، پدر و مادر) را تا حداکثر 50 درصد مبلغ سپرده و تا سقف 200 میلیبون تومان برای استفاده از این تسهیلات معرفی کنند. همچنین اشخاص حقوقی می‌توانند نسبت به افتتاح حساب بدون سقف مبلغ اقدام و اشخاص حقیقی و کارکنان زیرمجموعه را برای استفاده از این تسهیلات به بانک صادرات معرفی کنند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود