امروز: دوشنبه، 4 بهمن 1400
03/6 1399


گروه بازار پول - «نشان بانک» یکی از دستاوردهای پرسروصدا در «ملی شو3» تنها آیتم جدید خود یعنی گزینه «افتتاح حساب» را از این اپلیکیشن در آپ حذف کرد.

پیش از این خاتونی عضو هیات مدیره بانک ملی «نشان پرداخت» و «نشان بانک» را محصولات نوین و بسیار کاربردی بانک ملی ایران دانست و اظهار کرد: «نشان بانک» به مشتری اجازه می دهد در یک فضای مجازی، حضور خود را در شعبه بانک تجربه کرده و امور بانکی را خودش مدیریت کند.

«نشان بانک» که با همکاری آپ رونمایی شد دارای خدمات متنوعی است که نظیر این خدمات در سایر محصولات بانک ملی نظیر بام و بله و ... دیده می شود، اما تنها آیتم جدید این پروژه افتتاح حساب بود که به تازگی از این اپلیکیشن حذف شده است.

اگر اولین قدم در استفاده از خدمات بانک ملی در یک شعبه مجازی را افتتاح حساب به شمار آوریم تا بتوانیم از سایر خدمات استفاده کنیم باید گفت که این پروژه چندان هم موفق  نبوده چون اصلی ترین پل ارتباطی یک مشتری جدید با بانک را حذف کرده است.

از طرفی وجه تمایز بانک ملی با سایر بانک ها نیز همین گزینه افتتاح حساب بود چراکه سایر خدمات بانکی از سوی سایر بانک ها نیز در بسترهای متفاوت ارائه می شود.

پیش از این رازپول در خبری به این موضوع پرداخته بود.


پیگیری محصولات ملی شو٣، مراسمي كه با حضور وزير اقتصاد افتتاح شد/ پيام خطا تنها چند روز پس از افتتاح «نشان بانک» 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود