امروز: شنبه، 3 مهر 1400
02/24 1399

گروه بازارپول - خروج حمید تهرانفر از ترکیب هیات مدیره بانک کارآفرین برخی از معادلات در این بانک را تغییر داده است.

به گزارش رازپول، با تشکیل جلسه اخیر هیات مدیره و مصوبه جدید این جلسه محمد رضا خورسندی به جای حمید تهرانفر در ترکیب هیات مدیره این مجموعه جای گرفته است. خورسندی به عنوان عضو موظف هیات مدیره دارای مدرک تحصیلی کارشناسی است و اریاست هیات مدیره را برعهده خواهد گرفت. او احتمالا برای ریاست هیات مدیره این بانک به تائیدیه مجدد بانک مرکزی نیاز دارد.

حمید تهرانفر پس از جدایی از معاونت نظارت بانک مرکزی به بانک صادرات پیوست و پس از آن به عنوان مدیرعامل به بانک کارآفرین آمد که چندی پیش جای خود را به محمدرضا فرزین داد.


ظاهرا او از هیات مدیره بانک کارآفرین استعفا داده است و شمس الدین حسینی به عنوان عضو علی البدل اول هیات مدیره این بانک احتمالا به دلیل عضویت در مجلس آینده از قبول این سمت استعفا کرده است و عضو علی البدل دوم یعنی خورسندیان جای او را گرفته است.


بانک کارآفرین همواره در انتخاب مدیران خود از حساسیت زیادی برخوردار بوده است. بعد از پرویز عقیلی و آیت الهی مدیران این بانک از طیف مدیران بانک مرکزی یا بانک های بزرگ انتخاب شدند. انتخاب مرحوم رامین پاشایی فام، ولی اله سیف ، حمید تهرانفر و حتی محمدرضا فرزین دلیلی بر این ادعاست. 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود