امروز: سه شنبه، 8 مهر 1399
02/7 1399

 گروه بازارپول - فرابورس به موسسه توسعه مهلت داد که تا 20 اردیبهشت وضعیت خود را روشن کند.

به گزارش رازپول ، فرابورس اعلام کرده است که تعلیق نماد معاملاتی موسسه توسعه  به استناد بند 7 ماده 13مکرر 2 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران ادامه دارد.

این نهاد اعلام کرده است که پیرو تعلیق نماد معاملاتی، موضوع بند 7 ماده 13مکرر2 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع مي‌رساند؛ با توجه به عدم رفع ابهام، تعلیق نماد معاملاتی به استناد تبصره 1ماده مذکور حداکثر تا تاریخ 1399/02/20 ادامه می یابد.

آخرین اطلاعات مندرج در کدال از این موسسه مربوط به سال 92 است و اطلاعات جدیدی از وضعیت این موسسه در دست نیست.
سال گذشته بود که به استناد به مفاد ابلاغیه ریاست جمهوری و شورای عالی هماهنگی اقتصادی یعقوب مطهری مطلق به ریاست هیات سرپرستی این موسسه از سوی عبدالناصر همتی منصوب شد.
اما از سال گذشته هنوز گزارشی از سوی این موسسه برای سامانه اطلاع رسانی کدال ارسال نشده است. بر این اساس است که وضعیت رسیدگی به این موسسه اعتباری در هاله ای از ابهام قرار دارد و سهام داران خردی که روزی با امید بانک شدن در پذیره نویسی این مجموعه شرکت کرده اند در جریان چگونگی وضعیت این مجموعه قرار ندارند.

ظاهرا حضور هیات سرپرستی نیز نتوانسته وضعیت اطلاعاتی این ناشر را شفاف کند.

 

ظاهرا هیات سرپرستی در سال گذشته چندین مزایده املاک و خودرو متعلق به این مجموعه را برگزار کرده است که معلوم نیست به نتیجه رسیده است یا خیر؟
از سوی دیگر در گروه توسعه مجموعه بیمه ای هم که دچار مشکلاتی شده بود بنا دارد که ساختمان خود را در چهارراه جهان کودک دوباره از خریداران پس بگیرد.
 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود