امروز: شنبه، 13 آذر 1400
12/18 1398

گروه بازارپول- مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی، سالروز ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است:
                                                                                         بسمه تعالی
فرا رسیدن سیزدهم رجب المرجب سالروز میلاد فرخنده و سراسر نور مولی الموحدین حضرت علی(ع) و گرامیداشت روز پدر را به تمامی عاشقان و شیفتگان آن امام همام به ویژه پدران فداکار و پرتلاش سرزمین عزیزمان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.
در سیزدهم رجب سال سی عام الفیل بزرگ مردی پا به عرصه گیتی نهاد و سرآغاز فصلی نو در کتاب تاریخ بشریت از جوانمردی، فتوت، نوع دوستی، عدالت، ظلم ستیزی و شجاعت شد. نیک مردی که یار و یاور رسول و فرستاده خدا شد و امام و ولی مردمان در سراسر عالم بشریت.
حضرت علی(ع) به عنوان ابر مرد و انسانی کامل در بستر زمان، بهترین و والاترین الگو جهت بنای حیات طیبه به ویژه برای مردان میهن عزیزمان ایران اسلامی به شمار می‌رود تا با بهره گیری از سجایای اخلاقی و رفتاری ایشان در ساختن جامعه اسلامی و اخلاق مدار موفق و کامیاب گردند.
خداوند سبحان را سجده شکر می نهیم که توفیق پیروی از امام اول شیعیان جهان را بر ما عطا کرد و از درگاهش مسالت می‌نماییم ما را همواره در خیل عاشقان راستین ولایتش قرار دهد.
بار دیگر ضمن تبریک ولادت سرسلسله امامت و ولایت و مقام شامخ پدر، از درگاه خداوند متعال پیشگامی میهن پر افتخارمان و سلامتی و شادکامی آحاد ملت شریف ایران را مسالت دارم.

                                                                                                                                                                                                    اسماعیل لـله گانی

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود