امروز: دوشنبه، 4 بهمن 1400
12/7 1398

 گروه بازارپول - بررسی های مالی نشان می دهد که «ایمانی» توانسته نتيجه عمليات بانک طی دو ماه اخير را بهبود بخشد که عمدتا ناشی از افزایش درآمد تسهیلات اعطایی و کنترل هزینه های تامين مالی است.

ایمانی او بارها به همکاران خود تاکید کرده است که با توجه به ترکیب منابع در شعب  تلاش هر چه بیشتر برای جذب و افزایش منابع ارزان قیمت و کاهش قیمت تمام شده پول یک ضرورت است که می بایست به عنوان یک هدف مستمر مدنظر باشد.


وی با بیان آنکه جذب منابع ارزان قیمت، بانک را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار خواهد داد از همکاران شعب خواست تا در راستای بهبود و ارتقاء موقعیت بانک در روز های پایان سال نسبت به جذب منابع ارزان قیمت، تقویت حساب های جاری و افزایش و کسب درآمدهای غیرمشاع و کارمزدی اهتمام جدی داشته باشند.


وی با تاکید بر لزوم رعایت تناسب قیمت تمام شده پول و تسهیلات پرداختی، گفت: با اعطای تسهیلات مدیریت شده به ویژه طرح جدید تسهیلات پزشکان که با هدف کمک به ارتقاء سلامت جامعه تا سقف 20 میلیارد ریال در قبال چک و سفته قابل پرداخت است و همچنین رعایت بهداشت اعتباری، علاوه بر کاهش ریسک های احتمالی زمینه افزایش سود عملیاتی نیز فراهم می شود.

مدیرعامل بانک سینا همچنین، وصول مطالبات غیرجاری را به عنوان یکی از اولویت های اصلی بانک بویژه در روزهای پایانی سال، برشمرد و اظهار داشت: همکاران باید از ابزارها و امکانات موجود برای تعیین تکلیف پرونده های وصول مطالباتی بهره بگیرند تا ضمن آزاد شدن منابع قفل شده از این محل، سود مناسبی نیز شناسایی شود.

 

همین پیگیری ها نشان می دهد که در دوماهه اخیر تسهیلات اعطایی طی دوره از 19845 ميليارد ریال به 24876 ميليارد ریال افزایش یافت و مانده تسهیلات اعطایی پایان دوره با افزایش از 155610 به 158846 ميليارد ریال ارتقا یافت.

سپرده هاي دریافتی طی دوره بانک با افزایش از 253700 به 293812 ميليارد ریال رسيد و مانده سپرده هاي سرمایه گذاری پایان دوره عدد 205203 ریال را نشان ميدهد.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود