امروز: شنبه، 13 آذر 1400
11/13 1398

گروه بازارپول - شرکت خدمات انفورماتیک و مرکز نوآوری فناوری مالی خدمات انفورماتیک (آی‏فینک) همزمان با برگزاری نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در تاریخ ۱۱ و 1۲ اسفند ماه در مرکز همایش‏های برج میلاد، سومین دوره رویداد نواندیشان فناوری‌های مالی را با هدف شناسایی تیم های مستعد حوزه فینتک جهت ورود به دوره های شکل دهی و شتابدهی مرکز آی‏فینک، برگزار می کنند.

تیم‏ها و استارتاپ‏هایی که موفق به دریافت تأییدیه پذیرش از سوی کمیته ارزیابی ‏شوند، علاوه بر حضور رایگان در بزرگترین رویداد سالانه صنعت بانکداری و پرداخت کشور، امکان حضور در مرکز آی‏فینک و شرکت در دوره شکل‏دهی و شتابدهی این مرکز و استفاده از خدمات متنوع آن را بدست می‏آورند.

همچنین تیم‏های راه یافته به نمایشگاه، توسط تیم داوری، ارزیابی شده و بسته هدایای ویژه‏ای برای استارتاپ‏های برتر دراختتامیه همایش به ایشان اهدا خواهد شد.

گروه‏های مورد ارزیابی:

• صاحبان ایده

• دارندگان طرح کسب و کار و MVP

• طرح‏های تجاری‏سازی شده در قالب شرکت‏های نوپا

مهلت ثبت نام: حداکثر تا پایان روز یکشنبه 1398/11/20

روش ثبت نام: مراجعه به پایگاه اینترنتی www.isc.co.ir و تکمیل فرم‏های مربوطه و بارگذاری اطلاعات

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به پایگاه اینترنتی مرکز آی‏فینک www.ifinc.ir  مراجعه کنید.

توضیحات تکمیلی:

- کلیه مراحل ثبت نام و بارگذاری اطلاعات در سایت رایگان است.

- حداقل و حداکثر تعداد مجاز اعضاء هر تیم به ترتیب 2 و 5 نفر (با احتساب سرتیم) می باشد.

- هر تیم فقط می‌تواند در یکی از سه گروه "صاحبان ایده"، "دارندگان طرح کسب و کار و MVP" یا " طرح‏های تجاری‏سازی شده در قالب شرکت‏های نوپا " ثبت نام کند.

- ایده‏ها و موضوعاتی که مرتبط با محورهای نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‏های پرداخت باشند؛ در اولویت قرار دارند. جهت اطلاع از محورهای همایش به پایگاه اینترنتی http://conf.mbri.ac.ir/ebps9 مراجعه نمایید.

- مواردی از قبیل مزیت رقابتی طرح، میزان نوآوری، تطابق با نیاز بازار، مقیاس پذیری، توجه به چالش های امنیتی، تطابق با قوانین رگولاتوری حوزه عملکرد، پتانسیل درآمدزایی طرح و عدم حضور در رویدادهای مشابه یا دوره‏های گذشته این رویداد از اهم شاخص‏های ارزیابی خواهند بود.

- مسئولیت و تبعات قانونی هر گونه کپی‏برداری از ایده‏ها و طرح‏های ثبت شده قبلی بر عهده تیم‏های ارائه‏ دهنده خواهد بود.

- هزینه رزرو فضای نمایشگاهی و غرفه‏سازی جهت حضور تیم‏های برتر در نمایشگاه توسط شرکت خدمات انفورماتیک تقبل خواهد شد.

در صورت مواجهه با هرگونه اشکال طی فرایند ثبت‌نام و تکمیل فرم‌ها، مراتب را به آدرس الکترونیک noandishan@isc.co.ir و یا شماره تلفن 72351500-021 (در ساعات اداری) منعکس نمایید.


.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود