امروز: چهارشنبه، 26 مرداد 1401
10/8 1398

گروه بازارپول- وزیر امور اقتصادی و دارایی با اهدای لوح سپاس از بانک سپه برای کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی قدردانی کرد.

به گزارش رازپول، فرهاد دژپسند با اهدای لوح سپاس به محمد کاظم چقازردی، از بانک سپه برای کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی قدردانی کرد.

 بانک سپه در بین بانکهای تابعه این وزارتخانه در مجموع شاخصهای عمومی و اختصاصی به عنوان بانک برتر انتخاب شد.

در متن لوح وزیر اقتصاد خطاب به مدیرعامل بانک سپه آمده است: خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران از طریق جهاد اقتصادی، افتخاری بزرگ است که پروردگار متعال این توفیق را به شما عنایت فرموده است. با عنایت به همت و مساعی ارزنده جنابعالی و همکاران محترمتان در آن بانک، در راستای جزء «ب» بخشنامه جشنواره شهید رجایی سال 1398 (نتایج ارزیابی عملکر د سال 1397) و براساس تصویب ستاد جشنواره وزارت امور اقتصادی و دارایی در مجموعه بانکهای تابعه وزارت متبوع به عنوان بانک برتر در مجموع شاخصهای عمومی و اختصاصی» برگزیده شده اید. بدین وسیله، مراتب تشکر و قدردانی خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش آن مجموعه اعلام می نمایم.

مدیرعامل بانک سپه نیز به همین مناسبت با ارسال پیامی، رسماً از تلاش همکاران خدوم و پر تلاش خود تقدیر و تشکر کرد و این موفقیت را حاصل تلاش جمعی کارکنان بانک سپه دانست و تصریح کرد: این موفقیت مهم مسولیت یکایک ما را در تحقق اهداف متعالی بانک و در راس آنها اجرای مطلوب و موفق پروژه ادغام  اثرگذاری بیشتر در عرصه اقتصادی کشور برای افزایش تولید و اشتغال، استقرار بانکداری متمرکز و یکپارچه و سودآوری در عملیات اصلی بانک دو چندان می کند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود