امروز: پنجشنبه، 6 آذر 1399
07/28 1398

 گروه بازارپول - نسخه جدید همراه بانک صادرات در حالی بروزرسانی شده که تغییرات اعمال شده در نسخه های چند ماه اخیر آن نظر کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است.

تکنولوژی های مالی امروزه به مهمترین ابزار رقابتی در میان بانک های کشور تبدیل شده است؛ امنیت، سرعت، دسترسی های خدماتی و ... قابلیت های پیشرو در مدیریت بازار محسوب می شوند.

از جمله اقدامات پیشرو و خلاق در این عرصه امکان رصد وضعیت پرداخت های وام گیرنده از بانک صادرات توسط ضامن است.


این سرویس اقدامی پیشگیرانه و موثر در جهت تسویه بهنگام و جلوگیری از به چالش افتادن ضامنین در مقابل اقساط معوق وام گیرنده و همچنین کاهش آمار وام های سوخته و در نتیجه افزایش بازده حقوق بازده صاحبان سهام بانک صادرات خواهد شد.

ارائه خدمات بهینه شده بانک صادرات در بستر سامانه همراه بانک جدید بانک صادرات ایران با نسخه 1.4 اندرویدی نیز بتازگی منتشر شد و با چهار قابلیت جدید متناسب با فناوری‌های روز دنیا در دسترس مشتریان قرار گرفت.


روابط‌عمومی بانک صادرات ایران در بیانیه ای که به همین مناسبت منتشر کرد آورده است در این نسخه جدید که با هدف ایجاد تجربه متفاوت برای کاربر در درگاه‌های مختلف ارائه دهنده خدمات بانکی اعم از نرم‌افزارهای موبایلی( اندرویدی و  ( ios و سیستم‌های تحت وب پیاده سازی شده، طیف وسیعی از خدمات بانکی مبتنی برکارت و حساب را ارائه می‌کند.


اهم تغییرات صورت‌گرفته در نسخه جدید همراه بانک صادرات ایران شامل کاهش پیچیدگی رمز عبور (شامل حداقل هفت کاراکتر و حداکثر 20 کاراکتر و ترکیبی از حروف و اعداد غیر متوالی و غیرتکراری)، افزودن قابلیت ثبت‌نام با شناسه فراگیر(برای اتباع بیگانه)، اضافه شدن زیرفهرست «گزارش چک‌های واگذار شده» به فهرست خدمات چک و نمایش تعداد حساب‌های بیشتر در صفحه اصلی است.

 همزمان نرم‌افزار همراه بانک صادرات ایران در راستای همسویی با پروژه حدف قبوض کاغذی اقدام به پیاده‌سازی امکان پرداخت قبوض ارسال شده از طریق سرشماره‌های پیامکی کرده که برای استفاده از خدمت مذکور، کاربر صرفاً باید در زیرفهرست شماره‌های ارسال کننده قبض از منوی قبض اقدام به افزودن سرشماره‌های اعلام شده از سوی شرکت‌های خدمات‌رسان عمومی کند و به محض ارسال پیامک حاوی شناسه قبض و پرداخت از سوی شرکت‌های خدمات‌رسان، به راحتی می‌تواند قبوض خود را پرداخت کند.


در نسخه اندروید نرم‌افزار جدی همراه بانک صادرات ایران، همچون نرم‌افزار قدیمی، قابلیت ورود کاربر با استفاده از بستر پیامک و بستر اینترنت را دارد. کاربرانی که تمایل  به استفاده از بست پیامک را دارند، پس از انتخاب «پیامک» از منوی تنظیمات، یک ‌بار اقدام به ثبت‌نام  کرده و سپس از طریق درج چهار رقم آخر شماره کارت و رمز دوم کارت می‌توانند به نرم‌افزار وارد شوند.

«اعلام شماره مشتری»، «افزودن نمودار دارایی بر اساس حساب‌ها»، «ارائه جزئیات در مورد حساب‌ها مانند تاریخ افتتاح و شعبه افتتاح کننده»، «صورت‌حساب دوره‌ای»، «نمایش اطلاعات آدرس و تلفن مشتری»، «محاسبه شناسه شبا و نام صاحب حساب یک شماره حساب»، «افزودن جستجوی پیشرفته برای گزارش سرویس‌های انتقال وجه، قبض، تسهیلات، شارژ و بیمه برمبنای فیلدهای مرتبط با هر سرویس در منوی سوابق تراکنش‌ها»، «تعیین مبلغ چک بر اساس نوع ارز» و «نمایش مانده کل حساب‌ها پس از کلیک بر روی فیلد مبلغ» 9 تغییر مهم در نسخه تحت وب همراه بانک جدید بانک صادرات ایران است.

مشتریان و کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت اصلی بانک صادرات ایران به نشانی: www.bsi.ir  و انتخاب گزینه همراه بانک در بخش بانکداری الکترونیک، نسبت به نصب و استفاده از خدمات متنوع آن اقدام کنند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود