امروز: دوشنبه، 5 خرداد 1399
02/10 1398گروه بازارپول - حسین رحمتی گفت: از مهم ترین سرمایه های هر سازمان، سرمایه انسانی است و نیروی انسانی خلاق، نوآور و دارای مهارت و دانش می تواند در اعتلای یک سازمان به ویژه سازمان خدماتی و انتفاعی تأثیر بسزایی داشته و موجب پیشرفت و موفقیت سازمان شود.


به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، عضو هیأت مدیره بانک رفاه در نشست آموزشی –هم اندیشی مدرسان و مسئولان آموزشی مدیریت های شعب استان این بانک طی سخنانی نقش و جایگاه برجسته معلم را در زندگی همه انسان ها باارزش و والا خواند و بر تکریم و تجلیل از مقام شامخ معلمان که ادامه دهنده راه انبیاء در آموزش و هدایت بشر هستند تاکید کرد.


رحمتی در این نشست بر برنامه ریزی آموزشی تأکید کرد و اظهار داشت: افراد بر اساس استعدادها و شایستگی هایی که دارند آموزش می بینند و معلومات تئوری هیچ فردی در سازمان تا زمانی که تبدیل به خلاقیت، تفکر عقلانی، نوآوری و کاربردی نشود، فرد را به موفقیت نمی رساند.


وی کارآفرینی و مهارت نیروی انسانی را بسیار با اهمیت برشمرد و افزود: توجه به کارآفرینی و مهارت بسیار بااهمیت تر از مدرک گرایی است و آموزش در سازمان ها پیچیده تر از آموزش علمی و دانشگاهی است به نحوی که بایستی آموزشگاه های سازمانی منجر به خروجی مثبت و عملیاتی شود و در غیر این صورت صرفاً برای سازمان هزینه محسوب می گردد.

وی مدیریت سرمایه انسانی را تنها بخش سازمان برشمرد که غیر قابل کپی برداری است و می تواند خلق ارزش کند و منجر به سودآوری شود.


گفتنی است، نشست مذکور در راستای تجلیل از مقام معلم و به منظور ارتقای مهارت و دانش مدرسان و مسئولان آموزشی مدیریت های شعب استان بانک رفاه برگزار شد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود