امروز: جمعه، 15 اسفند 1399
12/21 1397

 

گروه بازارپول - سقف برداشت از دستگاه های خودپرداز بانک های ملی و صادرات جهت فراهم کردن رفاه حال و آسایش هر چه بیشتر مردم عزیز در روزهای پایانی سال، به 500 هزار تومان افزایش یافت.

 

به گزارش رازپول،  بر اساس مجوز بانک مرکزی و با توجه به نیاز مشتریان در روزهای پایانی سال و ایام نوروز، سقف برداشت روزانه وجه نقد برای ملی کارت ها از طریق دستگاه های خودپرداز این بانک از 25 اسفندماه امسال تا 17 فروردین ماه سال 1398 تا سقف پنج میلیون ریال افزایش می یابد.

لازم به ذکر است، اکنون سقف برداشت روزانه وجه نقد از خودپردازهای بانک دو میلیون ریال است.

سقف برداشت وجه از خودپردازهای بانک صادرات ایران پنج میلیون ریال شد

مشتریان بانک صادرات ایران از ٢٥ اسفندماه سال جاری تا پایان روز ١٧ فروردین‌ماه سال ٩٨ می‌توانند با مراجعه به خودپردازهای این بانک تا سقف ٥ میلیون ریال وجه نقد برداشت کنند.

این بانک در راستای رفاه حال مشتریان خود در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز اقدام به افزایش سقف برداشت از خودپردازهای این بانک کرده که براساس آن، دارندگان سپهرکارت صادرات ایران می‌توانند از 25 اسفندماه جاری به مدت ٢٢ روز با مراجعه به دستگاه‌های خودپرداز صرفاً بانک صادرات ایران در طول 24 ساعت شبانه‌روز تا سقف ٥ میلیون ریال دریافت کنند.

بدیهی است، سقف برداشت دارندگان کارت سایر بانک‌ها از خودپردازهای بانک صادرات ایران همچنان ٢ میلیون ریال است.


سقف برداشت وجه از تجارت کارت افزایش یافت

همزمان با ایام نوروز ، سقف برداشت وجه نقد از حساب تجارت کارت تا مبلغ 5 میلیون ریال افزایش یافت.

 این اقدام به منظور رفاه حال مشتریان و تامین نیاز آنان به وجه نقد همزمان با روزهای پایانی سال اجرایی می شود. بر این اساس از روز شنبه 25 اسفند 97 تا شنبه 17 فروردین 98 سقف برداشت وجه نقد از تجارت کارت با استفاده از دستگاه های خودپرداز بانک تجارت از 2 میلیون ریال در روز به 5 میلیون ریال افزایش می یابد. پس از بازه زمانی اشاره شده میزان وجه پرداختی دستگاه های خودپرداز مجددا به 2 میلیون ریال در روز کاهش می یابد.

همچنین در روزهای پایانی سال و تعطیلات نوروز خدمات الکترونیک بانک تجارت همچون همراه بانک، اینترنت بانک، تلفنبانک و دستگاه های پایانه فروش بخش مهمی از نیاز مشتریان به خدمات بانکی را مرتفع خواهد کرد.سقف برداشت از خودپردازهای سامان افزایش یافت


بانک سامان در راستای افزایش راحتی و سرعت مشتریان در بهره برداری از خدمات سقف برداشت وجه خودپردازهای خود را برای ایام نوروز افزایش داد.

سقف برداشت تا پیش‌از این 2 میلیون ریال در روز بود که در بازه زمانی 25 اسفند 97 تا 17 فروردین 98 به 5 میلیون ریال در روز افزایش پیدا کرد.

گفتنی است افزایش سقف برداشت از خودپردازهای سامانی شامل حال مشتریان سامان و دارندگان کارتهای سامانی است. همچنین مشتریان بانک سامان می‌توانند ضمن استفاده از خدمت دریافت پول نقد از سایر خدمات خودپردازها مانند خرید شارژ، پرداخت قبوض، انتقال وجه و...‌بهره‌برداری کنند.

گفتنی است، مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 در تمام ساعات شبانه‌روز و ایام تعطیلات نوروزی، آماده پاسخ‌گویی و ارائه راهنمایی لازم به مشتریان خواهد بود.افزایش سقف مبلغ برداشت درون بانکی از خودپردازهای شعبه‌های بانک‌پاسارگاد

به اطلاع هم‌وطنان گرامی می‌رساند؛ بر اساس بخشنامه‌ی بانک‌مرکزی جمهوری اسلامی ایران و جهت رفاه حال مشتریان، سقف مبلغ برداشت درون بانکی (غیرشتابی) از خودپردازهای شعبه‌های بانک پاسارگاد، از تاریخ 25 اسفند سال جاری تا تاریخ 17 فروردین سال 1398، به مبلغ 5 میلیون‌ریال افزایش می‌یابد.


.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود