امروز: جمعه، 31 خرداد 1398
12/7 1397

 

گروه بازارپول - همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام زن، در مراسمی با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت‌مدیره و تعدادی از بانوان همکار، از اپلیکیشن «صاپ» در بانک صادرات ایران رونمایی شد.

به گزارش رازپول به نقل از  روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، براي استفاده از خدمات این اپلیکیشن که به‌منظور رفاه بيشتر مشتريان و عموم هموطنان در استفاده از خدمات پرکاربرد مبتني‌ بر کارت، ارائه شده، کافي است با مراجعه به سایت این بانک به نشانی: www.bsi.ir ، آخرين نسخه نرم‌افزار برای هر دو سیستم عامل ‌Android و iOS را بر روی تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت دريافت، نصب و به راحتي با عضويت و ثبت نام در سامانه، از خدمات آن بهره‌‎مند شد.

اين سامانه اولين اپليکيشن ارائه‌دهنده خدمات کارت به کارت از مبدأ بانک صادرات ايران (بعد از موبايل بانک) به ساير بانک‌ها است و تنها سامانه‌اي است که صدور آنلاين بيمه‌نامه به‌صورت مستقيم را ارائه می‌کند. لازم به ذکر است عمليات فعال‌سازي سامانه به راحتي و بدون نياز به مراجعه و فعال‌سازي توسط شعبه بوده و صرفاً از طريق درج شماره تلفن همراه توسط مشتري و ارسال کد فعال‌سازي پيامکي به وی، فعال مي‌شود.

 سامانه صاپ از تلفن‌هاي همراه هوشمند و تبلت با سيستم‌های عامل ‌Android و iOS، پشتيباني مي‌کند و تنها با داشتن رمز دوم کارت بانکي مي‌توان فعاليت‌هاي مالي را بدون نياز به مراجعه به شعب از طريق سامانه‌اي امن با کاربري آسان انجام داد.

انتقال وجه کارت به کارت از مبدأ بانک‌هاي عضو شتاب، خريد شارژ آنلاین/ بسته اينترنتي، فروش شارژ به صورت درون‌بانکی، پرداخت به حساب سازمان‌های خیریه و نیکوکاری، پرداخت قبوض، پرداخت قبض موبايل به صورت مستقيم، پرداخت قبوض سازماني، خريد بيمه‌نامه آنلاين، گردش حساب، امکان ثبت و نگهداری تراکنش‌هاي پرکاربرد در لیست محبوب من، رويت گزارش تراکنش‌ها و مديريت پروفايل مشتري از طريق منوي تنظيمات، مهمترین خدمات ارائه شده از طريق اپلیکیشن صاپ است.زنان بانکدار در بانک صادرات ایران منشاء خدمات بزرگی هستند

مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: زنان در بانک صادرات ایران در رده‌های مدیریتی، کارشناسی، اداری و شعب منشاء خدمات بزرگی بوده و هستند و تلاش می‌شود از این ظرفیت در رده‌های مدیریتی بالاتر هم در این بانک استفاده شود.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، حجت‌اله صیدی در مراسم رونمایی از اپلیکیشن«صاپ» در خجسته زادروز حضرت صدیقه کبری(ع) با حضور اعضای هیئت‌مدیره، روسای ادارات و و جمعی از بانوان شاغل در بانک، افزود: برای ایرانیان مسلمانان، این روز اهمیت ویژه‌ای دارد و به این مناسبت باید قدردان مادران و زنانی باشیم که در زندگی ما نقش پررنگی داشته‌اند.

صیدی با اشاره به سه ویژگی‌های خاص آن حضرت  به عنوان فرزند پیامبراکرم(ص)، همسر امیرالمومنین(ع) و مادر امام حسین (ع)، ایشان را الگوی زنان مسلمان ایرانی عنوان کرد.

وی با تاکید بر اینکه زنان در بانک صادرات ایران در رده‌های مدیریتی، کارشناسی، اداری و شعب منشاء اثرات خوبی بوده و هستند، اظهار امیدواری کرد که از این ظرفیت در رده‌های مدیریتی بالاتر هم در این بانک استفاده شود.

مدیرعامل بانک صادرات ایران با برشمردن توانایی‌های زنان شاغل در جامعه به ویژه در عرصه بانکداری، گفت: وظایف مادری، همسری و تربیت نسل آینده، در حالی از اهمیت بسزایی در فرهنگ اسلامی- ایرانی ما برخوردار است که علاوه بر اینها، بانکدار موفق بودن هم کار کوچکی نیست و همکاران ما در این بانک به این درجه از توانمندی نیز نایل آمده‌اند.

صیدی افزود: امروز روز مبارکی است و به میمنت و برکت آن، اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران که در نوع خود بی‌نظیر بوده و با تلاش‌های صورت گرفته، کامل‌تر و متفاوت‌تر از اپلیکیشن‌هایموجود در بازار شده، رونمایی می‌شود.

براي استفاده از خدمات این اپلیکیشن که به‌منظور رفاه بيشتر مشتريان و عموم هموطنان در استفاده از خدمات پرکاربرد مبتني‌ بر کارت، ارائه شده، کافي است با مراجعه به سایت این بانک به نشانی: www.bsi.ir ، آخرين نسخه نرم‌افزار برای هر دو سیستم عامل Android و iOS را بر روی تلفن‌های همراه هوشمند و تبلت دريافت، نصب و به راحتي با عضويت و ثبت نام در سامانه، از خدمات آن بهره‌‎مند شد.

اين سامانه اولين اپليکيشن ارائه‌دهنده خدمات کارت به کارت از مبدأ بانک صادرات ايران (بعد از موبايل بانک) به ساير بانک‌ها است و تنها سامانه‌اي است که صدور آنلاين بيمه‌نامه به‌صورت مستقيم را ارائه می‌کند. عمليات فعال‌سازي سامانه به راحتي و بدون نياز به مراجعه و فعال‌سازي توسط شعبه بوده و صرفاً از طريق درج شماره تلفن همراه توسط مشتري و ارسال کد فعال‌سازي پيامکي به وی، فعال مي‌شود.

 سامانه صاپ از تلفن‌هاي همراه هوشمند و تبلت با سيستم‌های عامل Android و iOS، پشتيباني مي‌کند و تنها با داشتن رمز دوم کارت بانکي مي‌توان فعاليت‌هاي مالي را بدون نياز به مراجعه به شعب از طريق سامانه‌اي امن با کاربري آسان انجام داد.


 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود