امروز: جمعه، 31 خرداد 1398
12/6 1397


گروه بازار پول- با رونق توليددر زنجيره تامين گروه صنعتي ايران خودرو، تعداد توليد روزانه اين خودروساز در روز چهارم اسفندماه از مرز دوهزار و ۱۰۰ دستگاه عبور كرد.

 به گزارش ايكوپرس، با حمايت هاي صورت گرفته از سوي دولت و رونق دوباره خطوط توليد سازندگان، گروه صنعتي ايران خودرو موفق به افزايش تيراژ روزانه و توليد دوهزار و۱۹۱ستگاه خودرو در چهارم اسفندماه شد.

برمبناي اين گزارش، تمامي تلاش مجموعه گروه صنعتي ايران خودرو حفظ عدد توليد بالاتر از دوهزار دستگاه روزانه است.

در حوزه فروش نيز متناسب با افزايش تيراژ توليد و به محض تجاري شدن، خودروها تحويل مشتريان مي شود و در روزهاي اخير تعداد قابل توجهي از محصولات ايران خودرو وارد بازار شده است.

همچنين، فروش فوري روزانه محصولات ايران خودرو نيز براساس مجوزهاي لازم صورت مي گيرد كه اين اقدام نيز در مسير دستيابي به نقطه تعادل در بازار آزاد ادامه خواهد داشت.
درحال حاضر تسهيلات اختصاص يافته به قطعه سازان از سوي دولت، درحال طي مراحل اجرايي است كه با تحقق آن و تزريق نقدينگي بيشتر، وضعيت توليد در زنجيره ارزش خودرو روز به روز بهبود خواهد يافت.


با ادامه روال كنوني و بهبود شرايط توليد در روزهاي آينده، پيش بيني مي شود تا پايان سال اهداف تعيين شده توليد محقق شده و نياز بازار در روزهاي پاياني سال تامين شود.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود