امروز: پنجشنبه، 30 خرداد 1398
09/26 1397

گروه بازارپول - سازمان پدافند غیر عامل از بانک رفاه به عنوان سازمان فعال در عرصه امنیت، پدافند غیرعامل و تقویت آن قدردانی کرد.

به گزارش رازپول به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، در پنجمین نمایشگاه صنعت بومی پدافند سایبری و دومین نمایشگاه صنعت بومی پدافند زیستی که با حضور تنی چند از مسئولان لشگری و کشوری و مسئولان حوزه پدافند غیر عامل بانک رفاه برگزار شد، لوح تقدیر و تندیس ویژه نمایشگاه به بانک رفاه اهدا شد.

گفتنی است، بانک رفاه با استقرار غرفه معرفی محصولات و خدمات در نمایشگاه پدافند غیر عامل حضور چشمگیر داشت.برگزاری دومین جشنواره فرشته ها در بانک رفاه

همچنین دومین جشنواره فرشته ها با هدف تجلیل از فرزندان معلول کارکنان بانک رفاه و به مناسبت روز جهانی معلولان در این بانک برگزار شد.

 در این جشنواره که خانواده های کارکنان بانک دارای فرزند معلول (جسمی/ذهنی) از سراسر کشور حضور داشتند، استاد برجسته روانشناسی، ضمن سخنرانی در زمینه توانمند سازی والدین دارای فرزند کم توان در جلسات پرسش و پاسخ به سوالات خانواده ها در خصوص مشکلات موجود پاسخ داد.

اجرای برنامه های شاد و متنوع شامل تئاتر، مسابقات ورزشی، نورافشانی، برگزاری جشن و همچنین کارگاه های نقاشی روی سفال، سفالگری از بخش های دیگر این جشنواره بود و در ادامه از فرزندان معلول خانواده ها در زمینه های ورزشی، هنری و تحصیلی قدردانی به عمل آمد.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود