امروز: پنجشنبه، 15 خرداد 1399
08/27 1397


گروه بازار پول - حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن در حكمي محمد حسن ترابی را به سمت مدير امور مشتريان و روابط عمومي بانك صنعت و معدن منصوب كرد.

در بخشي از اين حكم آمده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و با سرلوحه قراردادن اصول تفکر راهبردی و مدیریت تغییر، تقویت روحیه همدلی و کار گروهی و ساماندهی هوشمندانه امکانات و ظرفیتهای موجود، در انجام اولویتهای کاری ذیل و سایر امور محوله در جهت ذیل به اهداف والای بانک موفق و موید باشید.


گفتني است ترابي كه مقطع دكتراي رشته كارآفريني را طي مي كند از سال 1391 تاکنون سمت مدیرکل دفتر روابط عمومی شرکت ملی پست را بر عهده داشته است.

وي مدرس دانشگاه، نویسنده و محقق بوده و در کنار فعالیتهای اجرایی به تدوین بیش از دوازده عنوان کتاب و بیش از پنجاه عنوان مقاله در نشریات علمی پژوهشی، علمی ترویجی و سایر نشریات داخلی و کنفرانسهایی مختلف داخلی پرداخته است.

داریوش سهرابی عضو هیات مدیره شرکت لیزینگ صنعت و معدن شد

حسين مهري رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن در حكمي داريوش سهرابي را به سمت عضو موظف هيات مديره شركت ليزينگ صنعت و معدن منصوب كرد.

در بخشي از اين حكم آمده: اميد است ضمن رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و سیاستهای اجرایی و ضوابط ابلاغی و با استفاده از اختیارات حاصله از اساسنامه شرکت، همراه با سایر اعضای هیات مدیره، در انجام صحیح مسئولیتهای محوله نهایت کوشش و جدیت را به عمل آورید.

سهرابي داراي مدرك كارشناسي ارشد مديريت اجرايي با گرايش بازاريابي استراتژيك است. درسوابق كاري وي مشاور پارلماني مديرعامل و مديركل ارتباطات و اموربين الملل شركت دخانيات ايران ، مديركل بازاريابي فروش و امور قراردادهاي شركت پارس خودرو و دبير ستاد عالي فروش اين شركت و مشاور پارلماني مديرعامل و مدير امور مشتريان و روابط عمومي بانك صنعت و معدن به چشم مي خورد .


.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود