امروز: پنجشنبه، 15 خرداد 1399
07/16 1397

گروه بازار پول - اوراق گواهی سپرده الکترونیکی در شعب بانك صادرات ايران از روز دوشنبه 16 مهر 97 با نرخ سود ۱۸ درصدی یکساله، با نام، غیر قابل انتقال به غیر، و شرايط باز خرید قبل از سررسید با نرخ ۱۰ درصد عرضه مي شود.


این اوراق كه از طریق سیستم اوراق مشارکت سپهر عرضه می شود براساس مقررات شوراي پول و اعتبار و بانك مركزي به متقاضيان سرمايه گذاري در اوراق مشاركت در سراسر كشور ارائه خواهد شد.

شعب منتخب بانک صادرات ایران در سراسر کشور  از روز دوشنبه 16 مهر 97 در حال فروش اوراق گواهی سپرده الکترونیکی يكساله با نرخ سود علی الحساب ۱۸ درصد سالانه به هموطنان است. اين اوراق براساس مجوز بانك مركزي و باهدف تامين منابع بانك ها و استفاده از آن در طرح هاي مختلف عمراني منتشر مي شود و اصل و فرع آن توسط بانك صادرات ايران تضمين مي شود. 

ويژگي هاي این اوراق با سررسید یکساله، با نام، غير قابل انتقال به غير و قابل باز خرید قبل از سررسید با نرخ 10 درصد از تاریخ انتشار است.

سود علی‌الحساب اوراق مذکور ماهانه پرداخت می‌شود.

سود ۱۸ درصدی این اوراق، فرصت مناسبی برای هموطنان است تا از این امکان ویژه سرمایه گذاری استفاده کنند.

برخي كارشناسان معتقدند كه در شرايط كنوني كه نرخ طلا و ارز با نوسان همراه است و همچنين نرخ سود بانكي سپرده بلندمدت 15 درصد اعلام شده، اوراق گواهی سپرده الکترونیکی بانك صادرات ايران، با جذابيت سود و همچنين سود تضمين شده و بدون ريسك همراه است  و فرصت مناسبي براي سرمايه گذاري مردم است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود