امروز: یکشنبه، 5 خرداد 1398
07/14 1397

گروه بازارپول - دکتر محمد بیگدلی مدیرعامل بانک ملت در راس هیاتی از مدیران ارشد این بانک و با حضور استاندار استان مرکزی و رییس دانشگاه علوم پزشکی این استان از پروژه احداث بیمارستان ۵۳۰ تختخوابی حضرت ولی عصر (عج) اراک و همچنین دو واحد تولیدی صنعتی صنایع آلوم رول نوین و نورد آلومینیوم اراک بازدید کرد.

به گزارش رازپول به نقل از روابط عمومی بانک ملت، دکتر بیگدلی در بازدید از پروژه بیمارستان ۵۳۰ تختخوابی حضرت ولی عصر (عج) اراک اظهار داشت: به دلیل اعتماد ویژه ای که مردم به بانک ملت دارند منابع مالی قابل توجهی در این بانک جذب و زمینه اعطای تسهیلات به بخش های مختلف اقتصادی فراهم شده است. مدیرعامل بانک ملت افزود: بانک ملت در استان مرکزی از نظر پرداخت تسهیلات رتبه نخست را در اختیار دارد.

دکتر بیگدلی مشارکت در احداث بیمارستان به عنوان یک پروژه عام المنفعه را وظیفه و افتخار بانک ملت توصیف و تاکید کرد: دستورات لازم برای همکاری کامل در پیشبرد این پروژه را به مدیران ذیربط صادر کرده ام.

مهندس آقازاده استاندار مرکزی هم در این بازدید از حمایت های بانک ملت در پروژه احداث بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) تقدیر کرد و گفت: استان مرکزی با کمبود ۱۰۰۰ تخت بیمارستانی مواجه است که با راه اندازی این بیمارستان بخش زیادی از این کمبود برطرف خواهد شد.

دکتر طاهر احمدی رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان مرکزی هم در سخنانی اظهار داشت: استان مرکزی به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص، شاهراه کشور است و ساخت این بیمارستان مهم و حیاتی است. احمدی میزان مشارکت بانک ملت در این طرح را ۵۰۰ میلیارد ریال ذکر و از حمایت های این بانک تشکر کرد.

گزارش روابط عمومی بانک ملت حاکیست دکتر بیگدلی در سفر به اراک از دو واحد صنعتی صنایع آلوم رول نوین و نورد آلومینیوم اراک نیز بازدید کرده است.

در جریان این بازدیدها مدیرعامل بانک ملت بر حمایت همه جانبه از واحدهای تولیدی تاکید کرد و گفت: همواره در کنار تولید کنندگان و واحدهای صنعتی تولیدی هستیم تا اشتغال پایدار و اقتصاد مقاومتی در عمل محقق شود.

محمدی مدیر مجموعه صنایع آلوم رول نوین هم با ابراز خرسندی از بازدید مدیرعامل بانک ملت و هیات همراه، از افزایش تولید ۵۰ درصدی مجموعه تحت مدیریت خود نسبت به سال گذشته خبر داد و از عملکرد بانک ملت در ارایه خدمات و تسهیلات به این شرکت قدردانی کرد.

براساس این گزارش مجموعه صنایع آلومرول نوین و شرکت های تابعه با تولید بیش از یک صد هزارتن، بزرگترین تولید کننده انواع مقاطع آلومینیومی با کاربردهای ساختمانی، صنعتی همراه با خدمات عملیات حرارتی، رنگ پودری و آنودایزینگ و نیز ریخته گری انواع شمش و بیلت آلیاژی آلومینیوم و ساخت قالب های اکستروژن در کشور می باشد.

شرکت نورد آلومینیوم نیز از بزرگترین تولیدکنندگان انواع محصولات آلومینیومی و تنها تولیدکننده انواع پلیت، ورق و کویل آلومینیومی به روش نورد گرم در تنوع آلیاژ و ضخامت در کشور است.

براساس این گزارش محمود اخلاقی، رحیم طاهری و سید ابوطالب دیبایی معاونان مدیرعامل، هادی حطیم مدیر امور ناحیه ۳، امیررضا شیخ مدیر امور حراست، علی اکبر صابریان مدیر کل دفتر مدیریت و روابط عمومی، فراهانی مشاور مدیرعامل و مجید قدیری مدیر شعب استان مرکزی دکتر بیگدلی را در این بازدیدها همراهی کردند.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود