امروز: چهارشنبه، 26 مرداد 1401
06/5 1397


گروه بازارپول - تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین بانک گردشگری و معاونت صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری کشور به امضا رسید.

به گزارش رازپول، در امضای این توافقنامه که با حضور رضا کامران، عضو هیات‌مدیره و سرپرست بانک گردشگری و اعضای هیات‌مدیره و هیات عامل بانک، علی‌اصغر مونسان، معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی و همچنین پویا محمودیان، معاون صنایع‌دستی سازمان میراث برگزار شد، مقرر شد بانک گردشگری ضمن حمایت از استارتاپ‌های حوزه صنایع‌دستی زمینه رشد بیشتر در این صنایع را فراهم سازد.

همچنین مقرر شد برای حمایت از کالا و تولید داخلی حراج‌های بزرگ صنایع‌دستی کشور توسط بانک گردشگری برگزار شود تا دغدغه‌های تولیدکنندگان داخلی در این خصوص مرتفع شود.

پرداخت تسهیلات کم‌هزینه به پروژه‌های گردشگری و صنایع‌دستی در راستای حمایت از هنرمندان پرتوان این عرصه از دیگر موارد توافق شده در این نشست بود.

همچنین بانک گردشگری در راستای منویات مقام معظم رهبری برای حمایت از کالای ایرانی و با هدف حمایت از هنر و فرهنگ ایرانی و توجه به تولید داخلی به عنوان حامی رسمی سی‌امین دوره نمایشگاه صنایع دستی معرفی شده است.

در این نمایشگاه علاوه بر معرفی آثار و توانمندی‌های هنرمندان صنایع دستی سراسر کشور، عرضه و فروش آثار نیز با ملاحظات اقتصادی و حمایت از تولید این آثار مورد توجه قرار گیرد.

سی‌امین دوره نمایشگاه صنایع دستی از سوم شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران آغاز شده و تا ۹ شهریور ادامه دارد. غرفه بانک گردشگری در سالن ۸ و ۹ پذیرای علاقه‌مندان فرهنگ و هنر ایرانی است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود