امروز: چهارشنبه، 1 اسفند 1397
04/16 1397

 

گروه بازار پول - بر اساس تفاهم نامه فيمابين بانكهاي ملي، سپه و صنعت و معدن با استانداري ، دانشگاه علوم پزشكي و سازمان نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان كرمانشاه تجهيز 5 باب فضاي آموزشي در مناطق زلزله زده و خريد يك دستگاه سی تی آنژیوگرافی انجام خواهد گرفت.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، بر اساس اين تفاهم نامه 5 باب فضاي آموزشي شامل دو هنرستان 15 كلاسه پسرانه و دخترانه در سرپل ذهاب ، يك دبيرستان 12 كلاسه در قصر شيرين، يك مدرسه 6 كلاسه در ثلاث باباجاني، يك مدرسه 9 كلاسه دربان مزاران شهرستان دالاهو به مبلغ 12 ميليارد تومان از سوي بانكهاي صنعت و معدن، ملي و سپه به عنوان نمايندگان بانكهاي دولتي براي مناطق زلزله زده استان كرمانشاه تخصيص پيدا كردكه هم اكنون در حال اجرا مي باشد .

بر اساس این گزارش صبح امروز شنبه 16 تيرماه، حسین‌زاده، چغازردی و افخمی مدیران عامل بانک هاي ملي، سپه و صنعت و معدن در سفري یک روزه به استان کرمانشاه از مناطق زلزله زده شهرستان هاي سرپل ذهاب و قصر شیرین بازدید و در جریان آخرین وضعیت و پیشرفت ساخت فضاي هاي آموزشی تامین مالی شده از سوی این بانکها قرار گرفتند.

هم چنين بر اساس اين تفاهم نامه ، يك دستگاه سی تی آنژیوگرافی نيز با مشخصات 256 اسلايس به مبلغ 11 ميليارد تومان خريداري و در اختيار دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه قرارخواهد گرفت.

قرار است در جلسه‌ای که عصر امروز در استانداری استان کرمانشاه و با حضور استاندار ، نمايندگان استان كرمانشاه در مجلس شوراي اسلامي و مديران عامل بانكهاي ملي ، سپه و صنعت و معدن به نمايندگي از بانكهاي دولتي برگزار می‌شود، پيشرفت احداث فضاهاي آموزشي و هم چنين اهداي دستگاه سی تی آنژیوگرافی به دانشگاه علوم پزشكي كرمانشاه مورد بررسي قرار گيرد .

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود