امروز: چهارشنبه، 1 اسفند 1397
04/11 1397

گروه بازارپول - بانک صنعت و معدن میزبان گروه تحول اداری و بهره وری وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانکهای دولتی بود که این نشست با هدف بررسی موارد مرتبط با استقرار چرخه بهره وری در بانکها برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، در این جلسه که با حضور رئیس گروه تحول اداری و بهره وری وزارت اقتصاد و دارایی و روسای ادارات برنامه ریزی ، بهره وری و ارزیابی عملکرد بانکهای ملی، سپه،‌ کشاورزی، توسعه صادرات، مسکن، توسعه تعاون ، توسعه صادرات و صنعت و معدن برگزار شد اهم موارد مرتبط با تجربیات بانکها در پیاده سازی چرخه بهبود بهره وری در بانکهای دولتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

لزوم توجه به بهره برداری شایسته از منابع انسانی و مالی موجود با توجه به شرایط ویژه اقتصادی کشور بزرگترین کمک به افزایش و بهبود ستانده های بانکها بدون بهره گیری از منابع جدید می باشد.

در این جلسه لزوم برخورداری از ادبیات مشترک در تعاریف و محاسبات بهره وری و شاخص های آن در شبکه بانکی و متناسب با استانداردهای OECD و بومی سازی آنها مورد تاکید قرار گرفت. از جمله پایه های اولیه استقرار چرخه بهره وری می توان به اندازه گیری شاخص های مناسب،‌ تحلیل شاخص ها، شناسایی فرصت های بهبود و برنامه ریزی برای دستیابی به این فرصت ها اشاره کرد.

گفتنی است بانک صنعت و معدن از سالهای پیش به مقوله بهره وری توجه خاصی داشته و همواره با تعریف شاخص های مرتبط نسبت به پایش و تحلیل آن اهتمام مستمر دارد.


گروه بازارپول - با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن فولاد آلیاژی کیمیای صبا در استان خراسان شمالی به بهره برداری می رسد و موجب اشتغال زايي در اين منطقه از كشورمان خواهد شد.

به گزارش رازپول به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، طرح فولادی مذکور با 24 میلیون یورو تسهیلات ارزی و 30 میلیارد تومان تسهیلات ریالی این بانک تامين مالي شده است که با بهره برداری از آن برای 116 نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

فولاد آلیاژی کیمیای صبا سالانه 140 هزار تن شمش آلیاژی و 240 هزار تن محصول نورد تولید خواهد کرد و پیشرفت فیزیکی طرح مذکور نیز 55 درصد می باشد.

گفتنی است در سال های اخیر طرح های صنعتی بزرگ، کوچک و متوسط زیادی با بهره مندی از تسهیلات بانک صنعت و معدن در نقاط مختلف کشور به بهره برداری رسیده است.

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود