امروز: یکشنبه، 5 خرداد 1398
03/21 1397

گروه بازار پول - بانک مرکزی صلاحیت اعضای هیات مدیره بانک گردشگری را تاکید کرد و این افراد با رای مجمع مشخص شدند


به گزارش رازپول ، در راستای رعایت ماده 88 لایحه اصلاحی قانون تجارت و با توجه به ماده 61 اساسنامه و تائید صلاحیت حرفه ای افراد کاندید درعضویت در هیات مدیره بانک گردشگری مهدی جهانگیری، رضا کامران، مرتضی خامی، حسین ثابتی، محمد آخرتی، سعید جمشیدی و سکینه معتمدی به عنوان اعضای هیات مدیره بانک گردشگری برای 2 سال انتخاب شدند . در جلسه مجمع برای انتخاب اعضای هیات مدیره نیز سید بهاء الدین حسینی هاشمی ریاست جلسه را بر عهده داشته است .در نشست سراسری هم اندیشی مدیران و روسای ستاد بانک گردشگری  که با حضور «مهدی جهانگیری»، رییس گروه مالی گردشگری، «رضا کامران»، قائم مقام بانک گردشگری، برگزار شد، رییس گروه مالی گردشگری که به تازگی و برای دو سال دیگر منصوب شد اذعان دارد که باید تغییر را به معنی واقعی کلمه در مجموعه مشاهده کنیم و در این راه همراهی و همدلی را از تمامی مدیران مجموعه انتظار داریم.

وی با تاکید بر استفاده از شیوه های نوین در بانک گردشگری خاطر نشان کرد: امروز رویکرد توسعه شعب بدون استفاده از روش های نوین چاره ساز نیست و باید سرویس های نوین بانکداری را در دستور کار قرار دهیم.

جهانگیری یادآور شد: در شرایط حاضر هیچ صنعتی ارزشمند تر از گردشگری نیست و باید بتوانیم از ظرفیت های فراوان این حوزه استفاده بیشتری داشته باشیم.


 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود