امروز: سه شنبه، 2 بهمن 1397
02/5 1397


گروه بازارپول - رئیس جدید اداره کل خزانه بانک ملی ایران با حضور سرپرست معاونت منابع انسانی بانک ملی ایران و تنی چند از مدیران ستادی بانک و کارکنان این اداره معارفه شد.

به گزارش رازپول به نقل از  روابط عمومی بانک ملی ایران، سرپرست معاونت منابع انسانی بانک در مراسم تودیع عزیزاله توکلی رئیس سابق و معارفه علی رضا رواقی رئیس جدید اداره کل خزانه بانک ملی ایران با بیان این که مسئولیت پذیری، عملکرد مطلوب و پاسخگویی از ویژگی های مدیران موفق است، اظهار کرد: اداره کل خزانه از بخش های مهم و تاثیرگذار بانک است که راهبری و رهبری این اداره کل به دلیل داد و ستد های مالی همراه با نظم ودقت، کاری سخت، سنگین و حساس است.


حبیب اله رشیدارده، امانتداری و تعامل را از خصوصیات بارز این اداره کل برشمرد و در ادامه، اداره کل خزانه را از حساس‌ترین و حیاتی ترین بخش‌های بانک معرفی کرد.

وی نظم و توسعه را ازجمله کارهای صورت گرفته در این اداره عنوان کرد و افزود: نقش این اداره در مسئولیت های بانک، خطیر است و امیدواریم رئیس جدید بتواند در رشد و پیشرفت امور این بخش، توان حداکثری خود را به کار گیرد.


در پایان مراسم، حکم بازنشستگی عزیزاله توکلی و انتصاب علی رضا رواقی که به امضای دکتر محمد رضا حسین زاده مدیر عامل بانک ملی ایران رسیده بود، توسط حبیب اله رشید ارده به آنها اعطا شد.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود