امروز: سه شنبه، 2 بهمن 1397
02/4 1397

گروه بازار پول - سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران از رسیدگی به پرونده تعاونی ثامن الحجج در 28 خردادماه سال جاری خبر داد.

محسن افتخاری در گفت و گو با ایسنا با بیان این مطلب اظهار کرد: اولین جلسه رسیدگی به این پرونده -  28 خرداد ماه -  سال جاری در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار می‌شود.

وی گفت که این پرونده حدود 370 شاکی دارد.

محسن افتخاری - اول آبان ماه سال 96 - با اشاره به ارجاع پرونده «ثامن‌الحجج» به دادسرا برای رفع نواقص گفته بود که کیفرخواست این پرونده ایراداتی داشت که برای بار دوم به دادسرا ارجاع شد تا ایرادات مد نظر رفع شود و ایرادات گرفته شده به این پرونده بیشتر شکلی است.

جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران - دوم آبان ماه سال 96 - با اعلام این که پرونده مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج در دادگاه کیفری یک تحت رسیدگی است، تعداد سپرده‌گذاران این صندوق را یک میلیون و 257 هزار نفر اعلام کرد و گفته بود که بر اساس آمار ارائه شده از سوی هیات تصفیه مؤسسه مذکور که بر اساس قانون‌بخش تعاون اقتصاد جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده، میزان وجوه پرداخت شده به سپرده‌گذاران 3550 میلیارد تومان و میزان وجوه تعهد شده 1573 میلیارد تومان است.
 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود