امروز: جمعه، 15 مهر 1401
01/26 1397

گروه بازارپول - کارنامه خدمات الکترونیکی بانک صادرات ایران در واپسین ماه سال ٩٦ در تعداد تراکنش های «همراه بانک» ماهانه با افزایش بیش از ٨.٥ درصد و سالانه با رشد ٣٧ درصد همراه بود.
به گزارش رازپول به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، تعداد تراکنش های «همراه بانک» این بانک در اسفند ماه ٩٦ از ٢٧ میلیون تراکنش فراتر رفت که از نظر تعداد، نسبت به ماه قبل بالغ بر ٨.٥ درصد و از نظر مبلغ بیش از ٢١ درصد افزایش را ثبت کرده است. همچنین این درگاه،  نسبت به اسفند ماه سال ٩٥ از نظر تعداد تراکنش بیش از ٣٧ درصد رشد داشته و در این ماه بیش از ١١١ هزار میلیارد ریال توسط «همراه بانک» صادرات ایران مبادله شده که استقبال مشتریان بانک از این خدمت ٢٤ ساعته بانکی را نشان می دهد.
بنا براین گزارش، «پایانه های شعب» بانک صادرات ایران در این ماه با مبادله بیش از ٢٣٦ هزار میلیارد ریال، ماهانه رشدی بیش از ٣٠ درصد را رقم زده و سایر خدمات بانکداری الکترونیک بانک صادرات ایران نیز در مقطع یاد شده با افزایش های ماهانه و سالانه روبرو بوده است.
این گزارش می افزاید: مشتریان با استفاده از «اینترنت بانک» صادرات ایران در اسفند ماه ٩٦ با انجام بیش از ٦.٣ میلیون تراکنش نسبت به ماه قبل بالغ بر ١٥ درصد افزایش را رقم زده اند. همچنین پایانه های فروش این بانک دراین ماه با دادوستد قریب به ٢٠٠ هزار میلیارد ریال، افزایش ٢١ درصدی ماهانه و نسبت به ماه مشابه سال ٩٦، افزایش بیش از ٣١ درصدی را ثبت کرده اند. در این میان، تعداد تراکنش های «همبانک» صادرات ایران هم با بیش از ٧ درصد افزایش روبرو بوده است.
بر پایه همین گزارش، در اسفندماه ٩٦ بیش از ٥٦٤ هزار کارت سپهری جدید به تعداد کارت بانک های فعال سپهری بانک صادرات ایران اضافه شده است.
شایان ذکر است، بانک صادرات ایران با قریب به ٣٠٠٠ شعبه و باجه در سطح کشور بیش از ٤٧ میلیون مشتری و بالغ بر ٧٢ میلیون کارت بانکی صادره بزرگترین بانک خصوصی کشور است.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود