امروز: چهارشنبه، 29 اسفند 1397
12/13 1396گروه بازار پول - عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران از افزایش ٣ درصدی منابع و کاهش مطالبات معوق در زمان تقریباً یک ماهه حضور دکتر صیدی در کسوت مدیر عاملی این بانک خبر داد.

به گزارش رازپول به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، رضا صدیق  گفت: حضور صیدی در بانک صادرات ایران به منزله جاری شدن خون تازه ای در رگ های بانک است که ضمن افزایش ٣ درصدی منابع در همین مدت کوتاه، انگیزه همکاران را برای تلاش در جهت تحقق برنامه های مورد نظر به شدت افزایش داده به نحوی که طی همین مدت میزان مطالبات معوق بانک در ٢٥ استان کشور سیر نزولی به خود گرفته و چشم انداز امیدوار کننده ای برای  سودآوری قریب الوقوع بانک پیش رو گذاشته است.

رضا صدیق با بیان اینکه طی ٢ هفته انتشار گواهی سپرده ریالی بانک مرکزی قریب به ١٩٠ هزار میلیارد ریال منابع جذب بانک شده، جایگاه بانک صادرات ایران در جمع بانک های برتر کشور از لحاظ جذب منابع از این طریق را قابل توجه دانست.


وی همچنین بحث کاهش مطالبات معوق بانک را از دیگر اتفاقات مثبت در این مدت ذکر کرد و افزود: برنامه های ارائه شده توسط مدیریت عامل، موجب توقف روند افزایشی مطالبات معوق شده و در مقابل سیر نزولی آنها را سرعت بخشیده به نحوی که بر اساس آمار های موجود، میزان مطالبات معوق بانک در ٢٥ استان کاهشی شده است.

عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران گفت: برای وصول برخی مطالبات در پرونده های بزرگ، کمیته های ویژه و تخصصی تشکیل شده که با استفاده از روش های مسالمت آمیز و دعوت به مذاکره، مشکل مشتری را حل خواهیم کرد.


وی همچنین از تشکیل یک کمیته راهبردی به دستور مدیرعامل بانک خبر داد که هدف آن تقویت ساختار بانکداری الکترونیک و ارائه محصولات نوین بانکی دنیا در بانک صادرات ایران است. رضا صدیق تأکید کرد: در صدد هستیم که از سال جدید هر ماه حداقل یک محصول جدید را روانه بازار کنیم.

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود