امروز: جمعه، 23 آذر 1397
11/23 1396گروه بازار پول - مديرعامل بانک اقتصادنوين در جمع کارکنان سرپرستي و شعب منطقه هشت استان‌هاي اين بانک در کرج، نقش روساي شعب در پيشبرد اهداف و موفقيت‌هاي بانک را تعيين کننده توصيف کرد و گفت: رفتار روساي شعب به عنوان واحد کسب و کار در موفقيت بانک بسيار مهم و تاثيرگذار است.

به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري مديرعامل اين بانک، در جمع مسئولان و کارکنان اين سرپرستي، افزود: شعب بانک واحد دسترسي مشتريان به خدمات بانک در سراسر کشور به شمار مي‌روند، روساي شعب بانک بايد بکوشند با اقدامات درست و به موقع زمينه را براي ارايه خدمات با کيفيت و به موقع و افزايش ضريب رضايتمندي به مشتريان فراهم کنند.

وي به لزوم بررسي و شناخت مقتضيات منطقه‌اي در ارايه خدمات توسط روساي شعب اشاره کرد و افزود: با توجه به گستردگي شعب بانک در سراسر کشور، لازم است همکاران در شعب بانک تحت نظر رئيس شعبه، نسبت به بررسي و شناخت اقتضائات آن منطقه اقدام و پيشنهادهاي عملياتي متناسب با نيازهاي منطقه تحت پوشش خود را ارايه کنند.

وي گفت: واحد طرح و برنامه بانک بر اساس اين پيشنهادها نسبت به طراحي و معرفي محصولات و خدمات جديد اقدام خواهد کرد.


مديرعامل بانک اقتصادنوين همچنين به لزوم چابکسازي سازمان در ارايه خدمات اشاره کرد و گفت: چابک‌سازي سازمان مزيت‌هاي متعددي براي ذي‌نفعان به همراه خواهد داشت که از جمله اين مزيت‌ها مي‌توان به ارايه خدمات با کيفيت، سريع و کاهش قيمت پول در بانک اشاره کرد، که اين موارد در نهايت ضريب بهره‌وري بانک را بهبود مي‌بخشد.


پيش از سخنان مديرعامل بانک اقتصادنوين، همايون بهزاد افشار سرپرست منطقه هشت استان‌هاي بانک اقتصادنوين گزارشي از وضعيت شعب تحت پوشش اين سرپرستي ارايه کرد.

حضور در منطقه هشت استان‌ها هشتمين سفر عليرضا بلگوري مدير عامل بانک اقتصادنوين در هفته‌هاي اخير به سرپرستي‌هاي استان اين بانک است که با هدف ديدار با همکاران شعب اين سرپرستي انجام شد، در اين سفر نيز به روال سفرهاي قبلي جمعي از مديران ارشد گروه اقتصادنوين از جمله حسين کريمخان ‌زند مديرعامل شرکت بيمه نوين، ساسان معدل مديرعامل شرکت پرداخت نوين و حسن خورسند مديرعامل شرکت خدمات و پشتيباني اقتصادنوين حضور داشتند.

در ادامه اين بازديد، مديرعامل بانک اقتصادنوين به همراه مديران ارشد اين بانک، با حضور در شعب تحت پوشش اين سرپرستي، با همکاران اين شعب ديدار و از نزديک در خصوص مسايل مختلف بانکي با ايشان گفت‌وگو کرد.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود