امروز: سه شنبه، 28 اسفند 1397
11/17 1396


گروه بازار پول - بانک تجارت از ابتدای سالجاری تا پایان دیماه بیش از 133000 فقره تسهیلات قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت کرده است.

 به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، عباس اشرف نژاد نایب رییس هیات مدیره و معاون مدیر عامل در امور اعتباری این بانک در گفتگویی ضمن گرامیداشت ایام ا... دهه فجر افزود: در اجرای تاکیدات بانک مرکزی به منظور حمایت بانکها برای کاهش صف انتظار دریافت وام قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه و تسهیل شرایط ازدواج زوج های جوان در سراسر کشور ، شعب این بانک در ده ماهه گذشته به 132 هزار و 380 زوج تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت نموده اند که مجموع تسهیلات اعطایی بانک در این بخش به 14 هزار میلیارد ریال بالغ می شود. وی اضافه کرد:  بانک تجارت همچنین به منظور توسعه مشاغل خانگی بیش از 42 میلیارد ریال تسهیلات به 576 نفر از متقاضیان معرفی شده از سوی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پرداخت کرده است.


اشرف نژاد خاطر نشان کرد: طی 10 ماه گذشته و در تداوم اقدامات انجام شده در زمینه عمل به مسئولیت های اجتماعی با رویکرد حفاظت از محیط زیست، بانک تجارت با اعطای 795 میلیارد ریال تسهیلات در طرح جایگزینی تاکسی های فرسوده مشارکت نموده و 3،975 فقره تسهیلات در این بخش پرداخت کرده است.

عضو هیات مدیره بانک تجارت گفت: اعطای تسهیلات در بخش های مختلف از جمله 7،017 فقره تسهیلات مسکن روستایی ، اعطای تسهیلات در قالب مسکن مهر به تعداد 1،796 فقره و 123 فقره تسهیلات در بخش بازسازی مسکن در بافت های فرسوده از دیگر اقدامات بانک تجارت در 10 ماهه گذشته به شمار می رود.

وی در خاتمه اظهار امیدواری کرد که با افزایش سپرده گذاری هموطنان در حسابهای پس انداز قرض الحسنه ، این سنت نیکو بیش از گذشته در سطح جامعه اشاعه یافته و به تبع آن اعطای تسهیلات بانکها در قالب قرض الحسنه به متقاضیان و هموطنان نیازمند در سطح کشور نیز روندی رو به رشد را شاهد باشد.

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود