امروز: سه شنبه، 28 اسفند 1397
11/17 1396

گروه بازارپول - شركت ممتازطب سینا پارس با بهره مندي از 2 ميليارد تومان تسهيلات بانك صنعت و معدن و طي مراسمي با حضور تبادار استاندار فارس افتتاح شد.

استاندار فارس در مراسم ياد شده گفت : در این واحد صنعتی ۳ کالای پرمصرف پزشکی از جمله انواع نخ جراحی، تولیدسافت سرم تزریقی و لوله‌های خونگیری تولید می‌شود.

وی اضافه کرد: با راه اندازی این واحد برای ۴۰ نفر اشتغال ایجاد شده است.

تبادار بیان کرد: با تکمیل ۳ فاز این کارخانه ظرفیت ایجاد ۱۵۰ شغل در زمینه تولید کالای پزشکی در فارس فراهم می‌شود.

گفتني است این مجموعه با برخورداری از دانش فنی، فن آوری های به روز و نیروهای متخصص و کارآمد، نخست با هدف اصلی تاٌمین نیاز بازار داخلی این کالا، به منظور حضور فعال و مستمر در بازارهای منطقه ای و جهاني و تسریع و تسهیل در برقراری ارتباط تجاری با سایر کشورها و همچنین ایجاد و تحرک در اقتصاد منطقه ای، بر آن شد تا محل احداث پروژه خود را در منطقه ویژه اقتصادی شیراز انتخاب و بستر مناسبی را برای تحقق اهداف جهانی خود فراهم کند.

طرح تولید قطعات بتنی شرکت شهرآرا بتن ارم جنوب با تسهیلات بانک صنعت و معدن افتتاح خواهد شد

طرح توليد قطعات بتني شركت شهرآرا بتن ارم جنوب همزمان با دهه فجر و با حضور مقامات استاني در شيراز مورد بهره برداری قرار می گیرد.

با راه اندازي اين طرح كه از 5 ميليارد تومان تسهيلات بانك ياد شده استفاده كرده است براي 37 نفر شغل مستقيم ايجاد مي شود.

گفتني است تعداد زيادي از طرح هاي صنعتي با بهره مندي از تسهيلات بانك صنعت و معدن در دهه فجر امسال به مرحله بهره برداري رسيده اند.

افتتاح شرکت شیمی اکسیر بوستان

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي ايران شركت شيمي اكسير بوستان با تسهيلات بانك صنعت ومعدن در شهرك صنعتي محمود آباد قم به بهره برداري مي رسد.

اين واحد توليدي كه با بهره مندي از 8 ميليارد تومان تسهيلات بانك ياد شده به اجرا درآمده سالانه 10 هزارتن سولفات پتاسيم و 12 هزارتن اسيدكلريدريك توليد خواهد كرد.

شركت شيمي اكسير بوستان براي 30 نفر اشتغال ايجاد مي كند و تاثير مثبتي در فضاي كسب و كار منطقه خواهد داشت.

گفتني است ، صنايع كوچك و متوسط استان قم مبلغ 170 ميليارد تومان تسهيلات در قالب طرح رونق توليد از بانك صنعت و معدن دريافت كرده اند.

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود