امروز: سه شنبه، 2 بهمن 1397
11/16 1396

گروه بازار پول - سرپرست منطقه 7 بانک شهر با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب ایلام با عاملیت این بانک، از توزیع بیش از 4 هزار بن کتاب با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال در این نمایشگاه خبر داد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی ، سعید نوری با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه سراسری کتاب ایلام گفت : این نمایشگاه با حضور بیش از 300 ناشر برگزار خواهد شد و بیش از 4 هزار بن کتاب با اعتباری بالغ بر 3  میلیارد ریال توزیع می‌شود.

وی در ادامه افزود : بن کارت ها شامل تخفیف 20 درصدی اداره ارشاد و 10 درصدی ناشران و غرفه داران خواهد بود.

سرپرست منطقه 7 بانک شهر همچنین خاطر نشان کرد: متقاضیانی که از 3 تا 10 روز پیش از زمان برگزاری نمایشگاه توانسته اند در این سایت ثبت نام کنند ، بدون نوبت می توانند نسبت به تهیه بن کارت در باجه بانک شهر مستقر در نمایشگاه اقدام کنند.

نوری افزود : در راستای سیاست بانک شهر مبنی بر حمایت از دانشجویان مقرر شد به هریک از دانشجویان که در نمایشگاه کتاب اقدام به افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی تا سقف 5 میلیون ریال کنند پس از گذشت 2ماه مبلغ 50 میلیون ریال تسهیلات با نرخ مصوب بانک مرکزی پرداخت شود.

سرپرست منطقه هفت در ادامه گفت : همه مراجعین و بازدیدکنندگان که در ایام برگزاری نمایشگاه اقدام به افتتاح حساب کنند،می‌توانند ازهزینه تخفیف 50 درصد صدور کارت شهروندی بهرمند شوند.

یازدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب ایلام، به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و از 18 بهمن ماه به مدت 6 روز در محل سوله اداره غله واقع در بلوار شهید بهشتی شهر ایلام ازساعت 9 الی  12 و 15 الی 20 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود