امروز: شنبه، 24 آذر 1397
11/3 1396

گروه بازار پول - علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن در سفر به كيش از صنعت كشتي سازي بوت سرويس كيش بازديد كرد.

به گزارش رازپول به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، اين شركت كه با 6 ميليون و 500 هزار دلار تسهيلات ارزي و 21 ميليارد تومان تسهيلات ريالي اين بانك احداث شده از بزرگترين واحد هاي صنعتي كشتي سازي كشور است.


كشتي سازي بوت سرويس درحال حاضر مشغول به ساخت و راه اندازي 14 فروند شناور تندرو آلومينيومي در كلاس هاي مختلف جستجو و نجات ، آمبولانس، پايلوت ، كروبوت و تفريحي با به كار گيري 120 نفر نيروي متخصص كارشناس و تكنسين هاي آموزش ديده و زبده است.

مجموع ارزش ارزي اين پروژه ها بيش از 35 ميليون يورو است كه موجب جلوگيري از خروج حدود 15 ميليون يورو از كشور مي شود.

گفتني است تا پايان سال جاري تعداد 4 فروند از اين پروژه ها به ناوگان دريايي كشورمان تحويل داده خواهد شد.


دیدار جمعی از نمایندگان استان کردستان با مدیرعامل بانک صنعت و معدن

جمعی از نمایندگان استان کردستان با علی اشرف افخمی مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بانک صنعت و معدن دیدار کردند.

در این دیدار، نمایندگان استان کردستان ضمن تقدیر و تشکر از مساعدت هاي بانک صنعت و معدن که سبب تحول در اشتغال این استان شده است، ابراز امیدواری کردند که نقش این بانک در این استان پررنگتر و اقدامات توسعه ای و زیربنایی بیشتری از سوی بانک انجام شود.

مديرعامل بانك صنعت و معدن نيز در این دیدار، آخرین دستاوردهای بانک صنعت و معدن در عرصه های داخلی و بین المللی را برشمرد و تصریح کرد: قطعا محرومیت زدایی و حمایت از صنایع در مناطق محروم از اولویت های این بانک است و استان کردستان نیز از اولويت های اصلی جهت تامین مالی طرح های صنعتی محسوب گردد.

لازم به ذکر است در طول سالهای گذشته طرح های صنعتی از سوی این بانک در استان کردستان تامین مالی شده است که در راس آن كارخانه لاستیك بارز با ٩٣میلیون و ٧٠٠ هزار یورو تسهیلات ارزی و ٢٢ میلیارد تومان تسهیلات ریالی می باشد و براي ٩٦٠ نفر اشتغال مستقیم ایجاد كرده است.

گفتنی است بانک صنعت و معدن 14 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به صنایع کوچک و متوسط این استان پرداخت کرده است.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود