امروز: چهارشنبه، 29 اسفند 1397
10/26 1396

گروه بازارپول - طرح شرکت رویای هفت آسمان سبلان با 5 و نیم میلیون یورو تسهیلات ارزی و 1 ميليارد تومان تسهيلات ريالي بانک صنعت و معدن درحال اجرا بوده و به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش رازپول به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، اين واحد توليدي که در استان اردبیل در حال احداث است با ايجاد 91 شغل مستقيم انواع میوه و سبزی عمل آوری شده تولید خواهد كرد.

بر اساس این گزارش، بانک صنعت و معدن تاکنون 20 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق توليد به صنايع كوچك و متوسط استان اردبیل پرداخت كرده است.

گفتني است طرح هاي زيادي در سال هاي اخير با تسهيلات بانك صنعت و معدن در نقاط مختلف كشور به اجرا در آمده و موجب ايجاد اشتغال شده است.

بازدید اعضای هیئت مدیره بانک صنعت و معدن از مجتمع صنایع غذایی میهن

عباس معمارنژاد و اصغر پاك طينت اعضاي هيات مديره بانك صنعت و معدن از مجتمع صنايع غذايي ،لبني و بستني ميهن بازديد كردند.

در اين بازديد كه مديران ارزيابي طرحها،اعتباري صنايع كوچك و متوسط و رييس شعبه مركزي بانك ياد شده نيز در آن حضور داشتند اعضاي هيئت مديره اين بانك ابراز اميدواري كردند كه در آينده تعامل نزديكي ميان بانك صنعت و معدن و صنايع غذايي ميهن صورت گيرد.

مديران گروه در جريان اين بازديد ضمن ارائه گزارشي از عملكرد رو به رشد مجتمع طي سالهاي اخير، اين بازديد را نشان دهنده تمايل مديران بانك صنعت و معدن به ايجاد تعامل سازنده با بخش صنعت ومعدن كشور و درك صحيح ازاين بخش توصيف كردند.

قابل ذكر است در حال حاضرمجموعه بزرگ گروه ميهن با داشتن بيش از 12.200 پرسنل مستقيم و 10 شركت زيرمجموعه از بزرگترين و خوشنام ترين واحدهاي صنعتي كشوراست.

بازدید عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن از شرکت تالک ایرانیان

عباس معمارنژاد عضو هيات مديره بانك صنعت و معدن درسفر به استان گيلان، از شركت تالك ايرانيان در شهرك صنعتي سفيدرود رشت بازديد كرد.

شرکت تالک ایرانیان با سرمایه گذاری 80 میلیون دلاري و با استفاده از 4.6 میلیارد ین ژاپن تسهیلات بانک صنعت ومعدن احداث شده و در زمینه تولید قوطی های فلزی آشامیدنی ها فعالیت مي كند.

معمارنژاد در اين سفر به همراه سرپرست شعب استان گيلان از شعبه در حال ساخت بانک صنعت و معدن در شهر صنعتی رشت بازدید و از نزدیک در جریان مراحل ساخت این شعبه قرار گرفت.

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود