امروز: شنبه، 24 آذر 1397
10/25 1396

گروه بازار پول - رحیمی انارکی که سال هاست در بانک مسکن در کنار مدیران مختلف جای گرفته و همواره مرد شماره دو این بانک محسوب شده به جای بت شکن در بانک مسکن به عنوان مدیرعامل خواهد نشست.


به گزارش رازپول ، ظاهرا جایگزین محمد هاشم بت شکن در بانک مسکن نیز معلوم شده است . تغییرات در نظام بانکی سرعت گرفته و پس از بانک های ملت و صادرات تکلیف بانک های مسکن و صادرات هم روشن شد.از ابوالقاسم رحیمی انارکی عضو هیات مدیره بانک مسکن به عنوان جایگزین بت شکن یاد می شود. تحصیلات  وی کارشناسی ارشد مدیریت امور بانکی است .


سابقه کاری:

مدیر برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد

رییس اداره برنامه ریزی و تشکیلات

معاون اداره برنامه ریزی و تشکیلات

 

مدیریت ها و ادارات تحت نظارت :

(مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات(اداره کل فناوری اطلاعات ، اداره کل خدمات نوین

(مدیریت امور حقوقی و وصول مطالبات(اداره کل حقوقی، اداره کل پیگیری وصول مطالبات

اداره کل امور بین الملل

اداره کل حسابرسی داخلی

اداره کل آمار واطلاعات

 در متن حکمی که از سوی مسعود کرباسیان صادر شده آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی به موجب این حکم به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک مسکن منصوب می شوید.

امیدوارم در سایه عنایت پروردگار بلندمرتبه، با همفکری و همدلی کارکنان کوشای بانک مسکن و همکاری با نهادهای تخصصی مرتبط، در نیل به اهداف و برنامه های آن بانک و پیشرفت و تعالی همه جانبه مادی و معنوی نظام جمهوری اسلامی ایران، پیروز و سربلند باشید.

همکاری، همدلی و همراهی در این ماموریت دسته جمعی پیش شرط موفقیت است. عزت، توفیق و سربلندی جنابعالی را در این ماموریت های محوله از خداوند منان مسالت می نمایم.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود