امروز: یکشنبه، 31 شهریور 1398
10/12 1396

گروه بازار پول - علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن به اتفاق اعضاي هيات مديره اين بانك به استان اصفهان سفر خواهد كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، افخمي در سفر ياد شده ضمن افتتاح ساختمان هاي جديد سرپرستي و شعبه مركزي و شعبه شهرك صنعتي جي اصفهان با استاندار و صنعتگران اين استان ديدار خواهد داشت.

وي در سفر خود به استان اصفهان ، از شركت سرمايه گذاري صنايع شيميايي ايران (L.A.B)و چند واحد صنعتي ديگر بازديد خواهد كرد.


بازدید مدیرعامل بانک صنعت و معدن از واحدهای صنعتی استان یزد

این سفر در حالی صورت می گیرد که علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن چندی روز  پیش نیز به یزد سفر کرده بود . وی در سفر به استان يزد به اتفاق كميجاني قائم مقام و ميرمحمدصادقي مدير كل اعتبارات بانك مركزي از شركت هاي الياف گستر ، كاشي امين ، گسترش انرژي نو آتيه (انرژي خورشيدي) و مولد برق يزد بازديد كرد.

در اين بازديدها اعضاي هيات مديره اين بانك و زینی وند معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری ، علمدار ریيس سازمان صنعت معدن و تجارت استان و علی اکبر کلانتر رئیس خانه صنعت و معدن استان یزد حضور داشتند.

گفتني است از ابتداي سال 1392 تا پايان آذرماه 1396 مبلغ 1 هزار و 117 ميليارد تومان تسهيلات ريالي و 714 ميليون يورو تسهيلات ارزي توسط بانك صنعت و معدن به 243 طرح صنعتي به بهره برداري رسيده ، جاري و مصوب استان يزد پرداخت شده است.


.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود