امروز: دوشنبه، 10 بهمن 1401
09/29 1396

گروه بازارپول - جشنواره بزرگ باشگاه مشتریان بانک تجارت از 29 آذر ماه با جوایز ارزنده کلید می خورد.

 به گزارش رازپول به نقل از روابط عمومی بانک تجارت این جشنواره که از روز 29 آذر ماه همزمان با سالروز تاسیس این بانک آغاز و تا پایان اسفند ماه سال جاری برگزار می شود، با جوایزی ارزنده برای مشتریان این بانک همراه خواهد بود.


جشنواره بزرگ باشگاه مشتریان شامل یک جایزه ویژه به ارزش 2 میلیارد ریال برای برنده اصلی و 300جایزه 10میلیون ریالی برای 300نفر می باشد که به قید قرعه و براساس میزان امتیاز کسب شده، به برندگان اهدا خواهد شد. مشتریان بانک تجارت می توانند ضمن عضویت در باشگاه مشتریان و انجام تراکنش های الکترونیک، امتیاز و شانس خود را برای دریافت این جوایز افزایش دهند.

 از دیگر برنامه های این باشگاه که همزمان با آغاز جشنواره مذکور شروع و تا 12 بهمن ماه ادامه خواهد داشت، مسابقه پیش بینی جایزه ویژه 2 میلیارد ریالی می باشد که در آن اعضاء باشگاه مشتریان بانک تجارت می توانند با مراجعه به سایت باشگاه و حدس زدن جایزه ویژه، شانس برنده شدن گوشی همراه iPhone8 را به دست آورند. قرعه کشی جوایز این جشنواره همزمان با ایام مبارک دهه فجر انجام می شود و به 12 نفر از اعضایی که این در مسابقه پیش بینی این جایزه شرکت کنند، به قید قرعه یک دستگاه گوشی iPhone8 اهدا می شود.

مشتریان بانک تجارت می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این جشنواره به سایت اینترنتی باشگاه مشتریان تجارت به نشانی www.tejaratclub.ir و کانال تلگرامی club_tejarat@ و صفحه اینستاگرام این باشگاه به نشانی tejarat_club@ مراجعه نمایند.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود