امروز: سه شنبه، 28 اسفند 1397
09/29 1396

 

گروه بازار پول - در آستانه 29 آذر سی و هشتمین سالروز تاسیس بانک تجارت محمد ابراهیم مقدم مدیر عامل این بانک در پیامی با تبریک این روز از تعامل و همراهی مشتریان قدردانی کرد.

به گزارش رازپول ، در پیام مدیر عامل این بانک به مشتریان آمده است:

  آذر ماه برای بانک تجارت یادآور خاطره ای ماندگار است. آنگاه که در 29 آذر سال 58 ، بانک تجارت از ادغام 12 بانک ایرانی و خارجی با پشتوانه ای از تجربیات گرانبها پا به عرصه وجود گذاشت ، مشی و هدفی ارزشمند را برای خود برگزید که همچنان پس از سی و هشت سال نسل به نسل در بین کارکنان بانک به یادگار مانده است. این هدف بزرگ همان عزم و اداره ای است که در تار و پود بانک نهادینه شده تا در همه حال فرصت خدمتگزاری به مشتریان را پاس داشته و برای رضایت حداکثری ولی نعمتان خود تلاش کند. نیک می دانیم پایداری و تداوم خدمت رسانی بانک تنها به اعتماد مشتریان متکی است ، سرمایه ای بی بدیل که آن را نمی توان با اعداد و اقام ارزش گذاری کرد.

اگر چه از آغازین عهدی که با شما بستیم سالها می گذرد لیکن تلاش ما در بانک تجارت تحکیم این پیمان ماندگار است. اطمینان دارم که اعتماد شما پشتوانه ای مستحکم و قابل اتکا برایمان خواهد بود تا همچنان برای بالندگی بانک فردا و ترسیم آینده ای روشن برای مشتریان، سهامداران و سایر ذینفعان بانک در مسیر تعالی گام برداریم.

در طلیعه 29 آذر ، سی و نهمین سالروز تاسیس بانک تجارت ضمن تبریک این روز خجسته مراتب سپاس و امتنان اینجانب و همکاران عزیزم در بانک فردا را بواسطه سالهاحمایت بی شائبه شما اعلام نموده و امیدوارم همواره خدمتگزار صادق و مشاوری امین برای مشتریان بانک باشیم . به همراهیتان می بالیم و اعتمادتان را ارج می نهیم.

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود