امروز: پنجشنبه، 30 خرداد 1398
08/17 1396

گروه بازار پول - رئیس سرپرستی منطقه 7 بانک شهر با تاکید بر ارایه گسترده ترین خدمات بانکی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران، گفت:خدمات دهی به زائران تا چند روز پس از برگزاری مراسم اربعین نیز ادامه خواهد داشت.

به گزارش رازپول به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، سعید نوری با بیان این مطلب گفت:علاوه بر خدمات رسانی به زائران در مرز ، تمامی شعب و پیشخوان های شهرنت بانک شهر در پایانه مرزی مهران و شهر ایلام نیز به منظور ارائه خدمات مطلوب و به موقع در آماده باش هستند.

وی با بیان این‌که بانک شهر امسال نیز به عنوان سومین سال پیاپی، حضوری پررنگ در مرزهای کشور دارد، افزود: عملیات پول رسانی به خودپردازهای بانک به طور مرتب در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود.

 نوری با اشاره به استقبال زائران اربعین حسینی از خدمات به روز بانک شهر در پیشخوان‌های شهرنت، تصریح کرد: هم اکنون خدماتی از قبیل اینترنت بانک، صدور کارت هدیه ، دستگاه خود دریافت و خودپرداز ، امکان ارتباط با سایت بانک، استفاده از خدمات اینترنتی مبتنی بر کارت و ... در پیشخوان های شهرنت فراهم شده است.

وی با تاکید بر اینکه پذیرایی از زائران در پایانه مرزی مهران در دستور کار قرار دارد، ادامه داد: پیش بینی شده که امسال به نسبت سال‌های گذشته حضور  زائران حسینی در مرز مهران بسیار بیشتر باشد ، به همین دلیل بانک شهر با توان حداکثری در این مرز حضور پیدا کرده است.ارائه کاملترین خدمات بانک شهر به زائران حسینی در مرزهای ایران و عراق


پیش از این رئیس ستاد اربعین بانک شهر با اشاره به برخی مشکلات در دریافت مجوز لازم از سوی کشورهای ایران و عراق برای ارائه خدمات در خاک عراق گفت: با این وجود، این بانک با تمام توان در مرزها به ارائه خدمات بانکی به زائران حسینی خواهد پرداخت.

سید حسین مظلوم با تاکید بر این‌که این بانک همواره در چهارچوب سیاست‌ها و مقررات بانک مرکزی حرکت کرده است، گفت: متاسفانه تلاش بسیاری انجام شد تا خدمات بانکی کاملی به زائران اربعین حسینی در داخل خاک کشور عراق ارایه شود، اما به دلیل وجود برخی از مشکلات در دریافت مجوز از داخل کشور و همچنین کشور عراق،  این اقدام در سالجاری مسیر نشد.

وی به بیان این مطلب افزود: بانک شهر امسال نیز به عنوان سومین سال، حضوری پررنگ در مرزهای کشور عراق و مسیرهای تردد زائران حسینی در داخل خاک کشور خواهد داشت تا بتواند خدمات مورد نیاز شهروندان در حوزه بانکی را مهیا کند.

رئیس ستاد اربعین بانک شهر با اشاره به این‌که از تمام ظرفیت‌ها و توان خود برای دریافت ارایه خدمات بانکی در داخل مرزهای کشور و استان های مرزی به هموطنان  استفاده خواهد شد، ادامه داد: افزایش خدمت رسانی و تسهیل در ارایه خدمات بانکی در 3 استان کرمانشاه، ایلام و خوزستان که تردد زائران در آنها بیشتر است ، به صورت جدی در دستور کار قرار دارد.

مظلوم تصریح کرد: علاوه بر استقبال و پذیرایی از زائران حسینی در موکب‌های این بانک در مرزهای با کشور عراق، پیشخوان‌های شهرنت و سایر دستگاه های خود پرداز بانک شهر نیز طی دوهفته گذشته در مزرهای کشور مستقر شده اند و خوشبختانه شاهد استقبال زائران از خدمات دستگاه‌های مستقر در پیشخوا ن‌ها هستیم.

 به گفته رئیس ستاد اربعین بانک شهر، خدمات رسانی این بانک تا پایان ماه صفر به هموطنان ادامه خواهد داشت.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود