امروز: جمعه، 31 خرداد 1398
07/23 1396گروه بازار پول - رئیس سرپرستی منطقه 5 بانک شهر  با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه کتاب استانی گلستان با عاملیت این بانک، گفت: به روزترین تجهیزات بانکی در این نمایشگاه به ارائه خدمات به بازدیدکنندگان می‌پردازد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، شهرام عالی پور با بیان این‌که این نمایشگاه با حضور ناشران برتر کشور در گرگان برپا می‌شود، افزود: بانک شهر  با تمام توان و تجهیزات بانکی نوین به خدمات رسانی به بازدیدکنندگان و ناشران این نمایشگاه می‌پردازد.

وی با تاکید بر این‌که بانک شهر به عنوان تنها بانک عامل نمایشگاه‌های کتاب استانی ، مدرن ترین و جدیدترین دستگاه‌ها و ابزار الكترونيك را جهت سهولت در انجام امور بانکی در این نمایشگاه ها مستقر می‌کند، خاطرنشان کرد: بانک شهر حمایت از اهالی نشر و کتابخوانی را در صدر برنامه های خود قرار داده است.

عالی پور خاطر نشان کرد: تجربه بانک شهر در برگزاری نمایشگاه‌های کتاب منجر به رضایت بازدیدکنندگان در سراسر کشور شده و حضور این بانک در همه نمایشگاه‌ ملموس است.

رئیس منطقه ۵ بانک شهر در ادامه گفت گفت: در این نمایشگاه 10 هزار و 450 بن کارت به مبلغ 5 میلیارد و 500 میلیون ریال به دانش آموزان، دانشجویان،طلاب و سایر مراجعه کنندگان با ارائه کارت ملی تحویل خواهد شد که  بُن کارت هایی که در بانک شهر وجود دارد در دو نوع ، ۵٠ و ١٠٠ هزار تومان توزیع می شود.

وی افزود: این بُن کارت‌ها در زمان برگزاری نمایشگاه و تنها برای خرید کتاب در غرفه های درون نمایشگاه قابل استفاده است.

بر این اساس، یازدهمین نمایشگاه کتاب استانی گلستان با حضور بیش از 500 ناشر از ۲۵ الی ۳۰ مهرماه برگزار می شود.

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود