امروز: چهارشنبه، 20 آذر 1398
07/18 1396

  گروه بازارپول - شرکت های «تجارت الکترونیک پارسیان» ، «به پرداخت ملت»  و «آپ» هم به نامه جدید شاپرک واکنش نشان دادند .به گزارش رازپول،در نامه به پرداخت ملت و تجارت الکترونیک پارسیان هم نیز اذعان شده به دلیل نامعلوم بودن پیشنهاد شاپرک تعیین آثار مالی برای این شرکت میسر نیست.
اما مدیرعامل آپ تصمیم رگولاتوری را در پی اتصال به سوئیچ های بین المللی می داند و در نامه خود نوشته است که این شرکت سبد محصولات خود را از مدت ها پیش متنوع ساخته تا در این موارد تاثیر جدی نگیرد.

 
 

براساس این گزارش، طبق نامه ارسالی هفته گذشته شاپرک به PSP ها، یکی از چالش های پیش روی نظام پرداخت، کارمزد خدمات و هزینه بالای تراکنش شبکه پرداخت بوده و با توجه به هزینه های مترتب به بانک ها، اقداماتی برای اصلاح ساختار و نظام جدید کارمزد با هدف کاهش هزینه های بانک ها در حال انجام است. بنابراین لازم است شرکت های ارایه دهنده خدمات پرداخت مخصوصا" شرکت های حاضر در بورس، تمهیدات و پیش بینی های لازم را در صورت های مالی لحاظ کنند.

مدیرعامل "رکیش" به سازمان بورس و شاپرک هم روز گجذشته  اعلام کرد امکان برآورد وجود ندارد و تصمیم به تغییر کارمزدها باید مرتبط به بودجه ۹۷ شرکت ها باشد. در غیر این صورت ضمن زیان سهامداران، شرکت های PSP بورسی با تلاطمات جدی روبرو خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، شرکت کارت اعتباری ایران کیش که یکی از 4 شرکت ارایه دهنده خدمات پرداخت حاضر در بورس است ، در مورد تصمیم شاپرک مبنی بر اصلاح کارمزدهای تراکنش شرکت های PSP توضیح داد.

براساس این گزارش، صادق فرامرزی در دو نامه جداگانه به سازمان بورس و مدیرعامل شاپرک ، تاکید کرده به دلیل عدم هر گونه اطلاعات مالی ، امکان تعیین هر نوع برآورد وجود ندارد و تصمیم به تغییر کارمزدها باید در ماه های آخر سال و مرتبط به بودجه 97 شرکت ها باشد. در غیر این صورت ضمن زیان سهامداران ، شرکت های PSP حاضر در بورس با تلاطمات جدی روبرو خواهند شد.
 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود