امروز: شنبه، 27 بهمن 1397
07/12 1396گروه بازار پول - با استفاده از تسهیلات بانک صنعت و معدن شرکت ماد‏کتو استیل کرد در استان ایلام،شرکت خوشه به چین هیرداددر استان گیلان ، شرکت قابوس آجر در استان گلستان  و شرکت رویا هفت آسمان  در استان اردبیل به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، براي اجراي اين طرح كه تسمه بافته شده از سیم توليد خواهد كرد مبلغ 5 میلیارد تومان تسهیلات ریالی توسط اين بانک مصوب شده است.

بر اساس این گزارش، با بهره برداري از شرکت ماد‏کتو استیل کرد برای 120 نفر شغل مستقيم ايجاد می شود.

گفتني است صنايع كوچك و متوسط استان ایلام تسهيلاتي بالغ بر 52 ميليارد تومان در قالب طرح رونق توليد از بانك صنعت و معدن دريافت كرده اند.


افتتاح شرکت خوشه به چین هیراد با تسهیلات بانک صنعت و معدن

شرکت خوشه به چین هیرداد با 2 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات مصوب ریالی و 5 میلیون و 850 هزار یورو تسهیلات مصوب ارزی  بانک صنعت و معدن به بهره برداری مي رسد .

با افتتاح شرکت خوشه به چین هیرداد که در استان گیلان احداث شده و به عمل آوری میوه و سبزیجات به روش انجماد سریع می پردازد، برای 52 نفر ایجاد اشتغال مي کند.

بر اساس این گزارش، بانک صنعت و معدن تاکنون بالغ بر 103 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق توليد به صنايع كوچك و متوسط استان گیلان پرداخت كرده است.

گفتني است طرح هاي زيادي در سال هاي اخير با تسهيلات بانك صنعت و معدن در سطح كشور به اجرا در آمده است. افتتاح شرکت قابوس آجر با تسهیلات بانک صنعت و معدن

شرکت قابوس آجر با 300 میلیون تومان تسهیلات مصوب ریالی و 4 میلیون و 350 هزار یورو تسهیلات مصوب ارزی بانک صنعت و معدن به بهره برداری مي رسد .

 افتتاح شرکت قابوس آجر که در استان گلستان احداث شده و انواع آجر تولید خواهد کرد، برای 68 نفر ایجاد اشتغال مي‌کند.

بر اساس این گزارش، بانک صنعت و معدن تاکنون بالغ بر 37 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق توليد به صنايع كوچك و متوسط استان گلستان پرداخت كرده است.

گفتني است طرح هاي زيادي در سال هاي اخير با تسهيلات بانك صنعت و معدن در سطح كشور به اجرا در آمده است.


افتتاح شرکت رویا هفت آسمان با تسهیلات بانک صنعت و معدن

شرکت رویا هفت آسمان با تسهیلات ریالی 1 میلیارد تومانی و تسهیلات ارزی حدود 5 میلیون و 500 هزار یورویی بانک صنعت و معدن به بهره برداری مي رسد .

 با افتتاح شرکت رویا هفت آسمان که در استان اردبیل احداث شده و انواع میوه و سبزیجات عمل آوری شده تولید می کند، برای 91 نفر ایجاد اشتغال مي شود.

بر اساس این گزارش، بانک صنعت و معدن تاکنون بیش از 20 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق توليد نيز به صنايع كوچك و متوسط استان اردبیل پرداخت كرده است.

گفتني است طرح هاي زيادي در سال هاي اخير با تسهيلات بانك صنعت و معدن در نقاط مختلف كشور به اجرا در آمده و موجب ايجاد اشتغال شده است.

 

 

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود