امروز: سه شنبه، 16 آذر 1400
06/10 1395

گروه بازار پول - در پی حکمی از سوی مدیر عامل بانک صادرات ايران در هفته دولت و آغاز هفته بانکداری اسلامی، علی جهانی به سمت مدیر روابط عمومی اين بانک منصوب شد. 

در حکم زراعتی مدیر عامل بانک صادرات ايران به تعهد، تخصص و سوابق جهانی اشاره و از پشتکار و امانتداری وی در مسئولیت های قبلی یاد شده است.
به گزارش پایگاه خبری راز پول به نقل از روابط عمومي بانك صادرات ايران، مدیر جدید روابط عمومی اين بانک در کارنامه ی موفق خود، مدیریت روابط عمومی شرکت ملی نفتکش، مدیریت امور فرهنگی و روابط عمومی بانک مرکزی جمهوري اسلامي ايران، مدیریت روابط عمومی بانک پارسیان، عضو هیأت مدیره صندوق قرض الحسنه پارسیان و مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل صندوق اعتباری هنر را دارد و درس آموخته ی رشته ی علوم ارتباطات اجتماعی و روزنامه نگاری است.

وی از اعضای قدیمی انجمن روابط عمومی ایران است و علاوه بر ارائه مقالات و سخنرانی های متعدد پیرامون رشته روابط عمومی، محقق و مدرس این حوزه نیز می باشد. جهانی در سوابق مدیریتی خود ارتباط تنگاتنگ با رسانه ها را روش پایه ای کارش دانسته و تعامل دو جانبه ی حرفه ای و اخلاقی را از اصول مسلم فی ما بین می داند.

پیش از وی امیر صفری مسئولیت روابط عمومی بانک صادرات ايران را برعهده داشت که در مراسم تودیع و معارفه از وی قدردانی به عمل آمد.
امید می رود با این گزینش هوشمندانه ی بانک خوشنام صادرات ايران، ضمن عمل به منویات مقام معظم رهبری، پیرامون تحقق اقتصاد مقاومتی و بهره گیری از تدابیر دولت تدبیر و امید و همچنین با تکیه بر سابقه ٦٤ ساله بانک متبوع که در شرایط سخت کنونی بالاترین نسبت کفایت سرمایه در سیستم بانکی را دارد، بتواند با همدلی کارکنان خدوم خود در زمینه توسعه کشور، چشم انداز جدیدی را رقم بزند.
امیر صفری حدود 5 سال سکاندار روابط عمومی بانک صادرات بود و با مدیران عاملی همچون پیشرو و لله گانی در این بانک کار کرد.وی هم اکنون مشاور مدیرعامل بانک صادرات است .

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود