امروز: یکشنبه، 7 خرداد 1402
07/28 1395

گروه بازار پول - بانک ملت به تازگی نسخه جدید تلفن بانک ملت را با اعمال تغییراتی در نسخه قبلی، نصب و راه  اندازی کرده است. البته در اقدام دیگری این بانک نهمین پایگاه شبانه روزی خودپردازها در استان کرمانشاه به صورت رسمی افتتاح کرده است .

به گزارش پایگاه خبری راز پول، این بانک با هدف ارتقای کیفیت خدمات بانکی و افزایش سطح رضایت مشتریان، نسخه جدید تلفن بانک را طراحی و عملیاتی کرد.
بر اساس این گزارش، امکان خرید شارژGPRSایرانسل، ورود به سامانه با اکسس کارت، درخواست دسته چک، صدور حواله کارت سوخت، تامین موجودی چک برگشتی، استعلام وضعیت دسته چک پیش از صدور، استعلام قبوض پرداخت شده، امکان بازپرداخت تسهیلات سایر مشتریان، امکان لغو بازپرداخت منظم تسهیلات، امکان حواله به خود و دیگران با اکسس کارت، دریافت کارت مجازی برای تسهیلات، امکان همزمان سازی یکبار رمز"OTP"و امکان ابطال درخواست دسته چک پیش از صدور در مرکز، از جمله خدمات قابل ارائه به مشتریان در نسخه جدید تلفن بانک ملت است.
در عین حال در نسخه جدید، شعار بانک ملت نیز تغییر کرده و ستون نام واریز کننده و شناسه واریز به صورتحساب تلفن بانک اضافه شده است.
این گزارش حاکی است، تلفن بانک ملت با شماره ۸۱۳۲-۰۲۱ آماده خدمات دهی به مشتریان در طول ساعات شبانه روز است.
مشتریان بانک ملت می توانند با مراجعه به شعبه افتتاح کننده حساب، نسبت به فعال سازی این خدمت اقدام کنند.

را اندازی پایگاه شبانه روزی خودپردازهادر کرمانشاه
همچنین مدیریت شعب استان کرمانشاه با هدف ارتقای سطح رضایت مشتریان و افزایش سطح دسترسی آنان به خدمات نوین بانکی، پایگاه شبانه روزی خودپردازهای بانک ملت را در شهرک الهیه ، افتتاح کرد.
بر اساس این گزارش، با راه اندازی این پایگاه شبانه روزی در یکی از پرترددترین خیابان های شهرک الهیه، شمار پایگاه های شبانه روزی بانک ملت در استان کرمانشاه به ۹ پایگاه و تعداد خودپردازهای بانک در این استان به ۱۲۰ دستگاه رسید.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود