امروز: دوشنبه، 2 خرداد 1401
12/2 1395

گروه بازارپول - محمدرضا حسین‌زاده مدیر عامل بانک ملی ایران با دیمیتری اسکوبلکین معاون بانک مرکزی روسیه دیدار کرد.

به گزارش ایگاه خبری رازپول به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران ، محمدرضا حسین زاده با اشاره به روابط بسیار خوب دو کشور و چشم‌انداز توسعه روابط اقتصادی ابراز داشت : از آنجا که لازمه تحقق اهداف تجاری و اقتصادی میان دو کشور ایجاد روابط بانکی قوی می‌باشد ، از این رو بانک ملی ایران و میربیزنس بانک آمادگی کامل برای حمایت از فعالان اقتصادی را دارند.
حسین‌زاده افزود : خوشبختانه با حمایت‌ها و رهنمودهای مسئولان بانک‌های مرکزی دو کشور ، بانک ملی ایران با بانک‌های بزرگ کشور روسیه روابط کارگزاری برقرار نموده و میربیزنس بانک که نقش راهبردی در ایجاد تعامل بین نظام بانکی ایران و روسیه داشته و تحت نظارت و قوانین روسیه فعالیت می‌کند ، اکنون توانسته است به خوبی خدمات بانکی موردنیاز را به فعالان تجاری ارائه کند .

همچنین مدیر عامل بانک ملی ایران از حمایت‌های اسکوبلکین معاون بانک مرکزی روسیه به عنوان رئیس کمیسیون بانکی روسیه در توسعه روابط بانک‌های تجاری دو کشور تقدیر کرد.

در این دیدار ، اسکوبلکین با اشاره به روابط بسیار خوب ایران و روسیه و همچنین روند رو به رشد ارتباطات دو کشور ، بر همکاری‌های بسیار سازنده بانک‌های مرکزی جهت فراهم کردن توسعه روابط بانکی بین بانک‌های تجاری تأکید و از برقراری روابط بانک‌های بزرگ روسیه با بانک ملی ایران ابراز خشنودی کرد . وی با اعلام رضایت از عملکرد میربیزنس بانک گفت : فعالیت‌های این بانک به صورت پویا رو به گسترش است .
در ادامه این دیدار غلامرضا پناهی عضو هیات مدیره و معاون امور ارزی و بین‌الملل بانک ملی ایران نیز با اشاره به برقراری روابط کارگزاری متقابل ابراز امیدواری کرد بانک‌های بزرگ دو کشور در امور تأمین مالی پروژه‌ها و حمایت از طرح‌های بزرگ به صورت مشترک با هم همکاری و فعالیت کنند .
در ابتدای این دیدار محمد حزار مدیرعامل میربیزنس بانک ضمن تشکر از حمایت‌های بانک مرکزی روسیه، گزارشی از فعالیت‌های میربیزنس بانک را ارائه کرد .

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود