امروز: چهارشنبه، 10 آذر 1400
09/29 1394

ایران و جهان - وزیر امور اقتصادی و دارایی که رئیس مجمع عمومی بانکها نیز می  باشد، طی حکمی محمدکاظم چقازردی را به سمت رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک سپه منصوب کرد.
به گزارش ایران و جهان ،در متن حکمی که از سوی علی طیب نیا صادر شده ،آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم به این سمت منصوب می شوید. امیدوارم در سایه عنایت حق تعالی ، با همفکری و همدلی کارکنان کوشای بانک سپه و همکاری با نهادهای تخصصی مرتبط، در نیل به اهداف و برنامه های آن بانک و پیشرفت و تعالی همه جانبه مادی و معنوی دولت تدبیر و امید، پیروز و سربلند باشید.
 همکاری، همدلی و همراهی در این ماموریت دسته جمعی شرط موفقیت است. عزت، توفیق و سربلندی جنابعالی را در انجام ماموریت های محوله از خداوند منان مسالت می نمایم.
چقازردی پیش از این قائم مقام مدیر عامل بانک سپه بود و با رفتن سید کامل تقوی نژاد مدیر عامل سابق به سازمان امور مالیاتی به عنوان رئیس سازمان، وی سرپرستی بانک را بر عهده داشت .وی دارای اختیارات مدیرعامل در خصوص اداره امور اداره کل هماهنگی ناحیه یک ، اداره کل منابع انسانی ، اداره کل رفاه کارکنان ، اداره کل آموزش ، باشگاه کارکنان نیز بود.
وی در بانک سپه مسئولیت هایی مانند اداره مدیریت های امور سازمان و برنامه ریزی، فناوری اطلاعات و مناطق شرق کشور را نیز داشته است .

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی شود