امروز: پنج شنبه، 13 بهمن 1401
05/25 1401

گروه بازارپول- بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی میهن در بازدید مدیرعامل بانک ملی ایران از این مجتمع تولیدی ضمن قدردانی از خدمات بانک گفت: قدیمی ترین دستگاه های میهن با حمایت بانک ملی ایران خریداری شده و نقشاین بانک در توسعه و رونق تولید امروز، غیرقابل انکار استبه گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکترمحمدرضا فرزین روز گذشته به همراه دکتر سید فرید موسوی عضو هیات مدیره و معاون اعتباری و دیگر مدیرانارشد بانک از بخش های مختلف خط تولید گروه صنعتی میهن بازدید و بر لزوم توجه ویژه این بانک به واحدهایتولیدی و صنعتی کشور به ویژه این مجتمع صنعتی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه برای حمایت از تولید باید نگاه حمایتی به بنگاه های اقتصادی و تولیدی وجود داشتهباشد، اظهار کرد: با توجه به بانک محور بودن نظام اقتصادی کشور، بانک ها سهم بیشتری در رشد و توسعه بخشتولید و صنعت به عنوان پیشران های اقتصادی دارند و در این میان، طبیعی است که وظیفه بانک ملی ایران بهعنوان بازوی پرتوان دولت، خطیرتر و پر رنگ تر باشد.

فرزین اضافه کرد: تمام تلاش ما این است که این نقش به خوبی مدیریت شود و بتوانیم همانند دهه های گذشتهکه نام نشان بانک ملی ایران در تمام عرصه های اقتصادی کشور، از خدمات زیربنایی تا تحول گرایانه وضوحقابل مشاهده است، همواره نقش آفرینی کنیم.

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه واحدهای تولیدی این بانک را حامی و همراه خود می دانند،خاطر نشان کرد: هدف ما حمایت از بخش صنعت و تولید کشور است و در این بین، یقینا عملکرد بانک فرهنگ سازیبرای حمایت از تولید را نیز با خود به همراه خواهد داشت تا افقی روشن پیش روی صنعتگران، کارآفرینان وسرمایه گذاران کشورمان باشد.

ایوب پایداری بنیانگذار و مدیرعامل گروه صنعتی میهن نیز در این دیدار صمیمانه با تاکید بر اینکه بانکملی ایران همواره گام های حمایتی بسیار بلند و مهمی برای توسعه صنعت غذایی کشور بویژه میهن برداشتهاست، گفت: ما هر چه که داریم، از بانک ملی ایران است.

وی با تاکید بر اینکه ما بانک ملی ایران را به ‌عنوان حامی صنعت کشور می‌شناسیم، بر لزوم ادامه حمایت هاو توجه هر چه بیشتر این بانک به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور تاکید کرد.

مجتمع صنایع غذایی میهن به عنوان بزرگترین تولیدکننده بستنی و لبنیات در کشور، محصولات خود را به 13 کشور صادر می کند و بالغ بر 25 هزار نیروی انسانی دارد.

.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد امنیتی: *
عکس خوانده نمی‌شود